Reklama

Pojemnik w kształcie serc stanął na naszym terenie. Zobacz, gdzie

Opublikowano:
Autor:

Pojemnik w kształcie serc stanął na naszym terenie. Zobacz, gdzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pojemniki na nakrętki w kształcie serc. Żerków. Gmina Żerków. 

 

 

Kupujemy napoje, wodę mineralną, a po butelkach bardzo często pozostają plastikowe nakrętki, które wiele osób odkłada. Problem w tym, że chociaż w naszych domach często takich nakrętek przybywa, to nie zawsze wiemy, komu je oddać, która z organizacji aktualnie prowadzi zbiórkę.

 

Nakrętki zrobione są z plastiku dobrej jakości, który może być w łatwy sposób przetworzony. Przede wszystkim są one ogólnodostępne, łatwo można je przetransportować i każdy ma z nimi do czynienia. Ich zbieranie jest zatem stosunkowo łatwe, zakrętki pozwalają na odzyskanie plastiku, który można ponownie wykorzystać.

 

W polskich miastach coraz częściej pojawia się pomysł z ustawieniem specjalnych pojemników. Można je spotkać w Płocku, Kutnie, Ciechanowie czy w Nysie. Również do akcji przyłączył się jako pierwszy w naszym powiecie Żerków. Pojemnik w kształcie serca stanął przy miejscowym basenie. 

 

Od jakiegoś czasu myśleliśmy o tego typu pojemniku. Postawiliśmy go przy basenie, ale we wrześniu przeniesiemy go do miejscowej szkoły. Nie wyznaczyliśmy jeszcze na kogo zbieramy nakrętki. Często pojawiają się akcje, w których zbiera się je po prostu zbiera. Jak się pojawi jakaś potrzeba to wtedy przekażemy je na wybrany cel.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE