Reklama

Pogrzeb oficera. "Służba z Tobą była zaszczytem" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Pogrzeb oficera. "Służba z Tobą była zaszczytem" [WIDEO]  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dzisiaj odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego nadkomisarza Macieja Nawrockiego. W ostatniej drodze oficerowi jarocińskiej policji towarzyszyła nie tylko rodzina, ale również koledzy z pracy, policjanci z ościennych jednostek, przedstawiciele straży pożarnej, miejskiej, ochrony kolei, prokuratury, uczniowie klas policyjno-prawnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie i samorządowcy.

- Jego tragiczna śmierć poruszyła nas wszystkich: rodzinę, przyjaciół, policjantów. Wspominamy wszystkie sprawy i działania, które nas łączyły z Maciejem. Było ich tak wiele, że trudno by je wszystkie wymienić - mówił mł. insp. Krzysztof Rzepczyk, Komendant Powiatowy Policji w Jarocinie. - Jako naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego posiadał zawsze swoje zdanie, które potrafił bronić, będąc jednocześnie otwarty na argumenty. Znakomicie łączył stosunki służbowe ze zwykłą ludzką życzliwością

Salwę honorową oddała kompania reprezentacyjna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

-Służba z Tobą była dla nas zaszczytem. Zawsze gotowy do działania, zawsze na posterunku. Wierzymy, że będziesz na nim nadal na tym drugim świecie - żegnali policjanta koledzy z jarocińskiej komendy.

Zmarły oficer został awansowany pośmiertnie na podinspektora policji.

Wyłączyliśmy możliwość komentowania tego artykułu z powodu częstego umieszczania w komentarzach obraźliwych i niestosownych treści.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE