Reklama

Pielęgniarki ze szpitala mają nową szefową

Opublikowano: czw, 25 maj 2017 17:20
Autor:

Pielęgniarki ze szpitala mają nową szefową - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pielęgniarki i średni personel medyczny jarocińskiego szpitala mają nową przełożoną. Prezes lecznicy powierzył te obowiązki Wandzie Olesińskiej. Zajęła ona miejsce zwolnionej w kwietniu Urszuli Kucner, która była przełożoną blisko 20 lat.

- Wanda Olesińska ma niezbędne kwalifikacje do objęcia stanowiska szefowej ds. pielęgniarek i średniego personelu medycznego w naszym szpitalu. Ma też wieloletnie doświadczenie zawodowe jako pielęgniarka, które jest nieocenione przy pełnieniu tej funkcji - uzasadnia wybór prezes szpitala Leszek Mazurek.

- Nie bez znaczenia okazała się jej doskonała opinia jako fachowca. Ponadto znana jest z tego, że jest osobą życzliwą i pomocną. Te wszystkie argumenty zadecydowały o tym, że to właśnie jej zostało powierzone stanowisko - podkreśla Mazurek.

Nowa przełożona pielęgniarek od 27 lat pracuje w jarocińskim szpitalu - ostatnie lata w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Mieszka w Witaszycach.

Pasjonuje się historią starożytną oraz tym, czym zajmuje się na co dzień, czyli ratownictwo medyczne. - Jak tylko mogę, jeżdżę na konferencje. Interesuję się tym, jakie są nowości, jaki sprzęt zakupiły duże ośrodki. Nie chcę stracić kontaktu z zawodem, dlatego nie zamierzam rezygnować z pracy pielęgniarki i nadal będę członkiem zespołu w specjalistycznej karetce - podkreśla.

Olesińska przyznaje, że lubi nowe cele i wyzwania w życiu. - Dlatego przyjęłam tę funkcje. Chciałam jednak podkreślić, że nikt mnie nie namaścił na to stanowisko i na mnie nie postawił - zaznacza. - Cały czas jestem tą samą osobą. Chciałabym, żeby pielęgniarki przychodziły do mnie ze swoimi problemami, nie tylko zawodowymi - dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -1

  Kulki 3

  Sprzątają PSL owców w szpitalu. Dobrze że z tym dziadostwem kończą. Mazurek ma jednak jaja. I kto by pomyślał że to z PO. Gratulacje.

 • 5 lat temu | ocena +10 / -9

  zdegustowana!!!

  odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu !!!!! pozdrawiam pani Wandziu i zycze powodzenia

 • 5 lat temu | ocena +19 / -3

  liceum

  Leszek zawsze był bardzo pilny po dwa lata do każdej klasy liceum chodził żeby się dobrze wykształcić i jednak było warto prezes jak się patrzy a szwagier na konsoli jeszcze lewpszy

 • 5 lat temu | ocena +12 / -3

  Wojak

  W GJ narodziła się nowa świecka tradycja : od dzisiaj ludzi rozpoznawać będziemy po wglądzie pleców i niższych partii ciała.

 • 5 lat temu | ocena +18 / -4

  Kto by pomyślał

  Startowała do powiatu z list ziemi jarocińskiej. Bez ludzi ZJ sobie Mazurek nie poradzi? A sprząta zwolenników PSL i PO. Ciekawe czemu? Chce pokazać niezależność od radnych?

 • 5 lat temu | ocena +13 / -5

  obłuda

  Co prezes to bieg na do gabinetu!