Reklama

Pięciu sołtysów zrezygnowało

Opublikowano:
Autor:

Pięciu sołtysów zrezygnowało    - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

5 z 12 kotlińskich sołtysów nie wystartowało w ostatnich wyborach. Najdłuższy staż miał Stefan Taczała z Parzewa. Urzędnicy twierdzą, że Taczała wioską zarządzał 25 lat. Sam zainteresowany przekonuje, że szefował wsi dwa lata dłużej.

- Dziękuję za ogromną pomoc, lata pracy na rzecz lokalnej społeczności - rozpoczął spotkanie z sołtysami Mirosław Paterczyk, wójt Kotlina. Ustępującym włodarzom wręczał symboliczne dyplomy.

- Na samym końcu zostawiłem sobie dedykacje dla pana Stefana. Mamy 25-lecie pracy - mówił włodarz Kotlina. - Dwa lata zginęły - stwierdził Stefan Taczała. -

Dziękuję za tak długoletnią służbę, która była w pana przypadku bardzo pozytywnie odbierana. Pewnie były też sytuacje nieprzyjemne, trudne, ale myślę, że ten długi staż pracy samorządowej zapamięta pan dobrze. Nikt panu nie zabierze tych rzeczy, które świadczą o pana pracy - kontynuował wójt.

Stefan Taczała odbierając dyplom podziękował wszystkim za współpracę, a swoim kolegom życzył owocnej pracy.

Listy gratulacyjne odebrali także wszyscy sołtysi wybrani w ostatnich wyborach. - Mam nadzieję, że będę potrafił godnie reprezentować wieś, tak jak mój poprzednik - stwierdził Szymon Matuszewski, sołtys Parzewa. Podziękował Taczale za wieloletnią pracę na rzecz Parzewa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE