Reklama

"Persona Non Grata" wydała płytę. Trwają zapisy na przedsprzedaż

Opublikowano:
Autor:

"Persona Non Grata" wydała płytę. Trwają zapisy na przedsprzedaż - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na profilu facebookowym zespołu "Persona non grata" przyjmowane są zamówienia na płyty „Głos pokoleń - Zapomniane wartości”. Jej premiera ma się odbyć 21 września.

 

 

Na początku lat 90.Dominik "Armia" Kaczmarek starał się zaistnieć na lokalnej scenie muzycznej z przeróżnym skutkiem. Swój pierwszy koncert dla większej publiczności odbył w roku 1996 jako członek zespołu WRB77. Niestety, kapela po zagraniu jednego koncertu więcej na scenie nie zagościła. Jednak Dominik nie poddał się i siedem lat później założył ”Rules”. Po rozpadzie tego zespołu dał sobie czas na przemyślenia oraz wyciągnięcie wniosków z wcześniejszych błędów. Jakiś czas później powstała punkrockowa „Persona Non Grata”.

 

Od czerwca 2005 r. w zespole pozostał jedynie Dominik, który i tym razem nie dał za wygraną. Wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami z zespołu „Za Zu Zi”, wystąpił na jednym z jarocińskich festiwali punkrockowych. W kwietniu 2007 r. „Persona Non Grata” wróciła znów na scenę i zarejestrowała cztery utwory, które we wrześniu pojawiły się w składance „Street Rockers vol.1”. W lipcu 2008 r. wydali swoją pierwszą studyjną płytę, a w sierpniu 2012 r. pojawia się kolejna zatytułowana „Wesołe Miasteczka”.

 

Najnowsza płyta kosztuje 30 zł. Nakład wynosi 500 sztuk, a każda jest numerowana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE