Reklama

Ostatnia szansa na zdobycie bonusowych punktów w Plebiscycie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Został tylko jeden dzień do końca naszego Plebiscytu na Najpopularnijeszego Sportowca Roku 2020! W najnowszym numerze jest kupon, który dodaje aż 10 punktów, a dziś mamy dla Was ostatnią już szanse na zdobycie dodatkowych punktów.

Plebiscyt jest już na ostatniej prostej! Głosowanie kończy się już jutro, 11 marca o godzinie 12:00. A dziś mamy dla Was ostatnią szansę na zdobycie bonusowych punktów.

DZIŚ OD GODZINY 17:00 DO GODZINY 19:00 KAŻDY SMS BĘDZIE LICZONY PODWÓJNIE! W tych godzinach każda wysłana wiadomość doda wybranemu kandydatowi aż 6 punktów

Jak głosować?

Aby oddać głos, wystarczy wysłać sms pod numer 72601 (koszt to 2,46 zł z VAT) w treści wpisując „gj.sport.numer kandydata” (np. gj.sport.11). Każdy sms daje 3 punkty (chyba, że są bonusowe godziny)

Można także wypełnić kupon i dostarczyć go do siedziby Gazety Jarocińskiej przy ulicy Kasprzaka 1a w Jarocinie. Kupon daje 5 punktów.

Podczas głosowania będzie możliwość zdobycia dodatkowych punktów dla swojego faworyta, także warto śledzić informacje na portalu jarocinska.pl.

PUNKTY Z GŁOSOWANIA SMS-OWEGO I GAZETOWEGO SUMUJĄ SIĘ NA KAŻDYM ETAPIE.

 

DRUGI ETAP KOŃCZY SIĘ 11 MARCA 2021 ROKU O GODZINIE 12:00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE