Reklama

Reklama

Ostatni dzień konsultacji w sprawie rynku w Jarocinie

Opublikowano: śr, 23 wrz 2020 05:18
Autor:

Ostatni dzień konsultacji w sprawie rynku w Jarocinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Dziś ostatni dzień konsultacji społecznych na temat przyszłej funkcjonalności Rynku Miejskiego w Jarocinie. Każdy mieszkaniec może wziąć w nich udział.

 

Od lutego tego roku trwa modernizacja śródmieścia. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie realizuje projekt „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Władze gminy Jarocin postanowiły wykorzystać tę inwestycję do rewitalizacji całego centrum miasta. Powstały już projekty i wizualizacje. To właśnie one mają być punktem wyjścia do dyskusji na temat nowego zagospodarowania rynku i przylegających do niego ulic. Zgodnie z wizją architektów rynek powinien pełnić funkcję reprezentacyjną i rekreacyjną, dlatego zaprojektowano tam wiele miejsc do odpoczynku. Według koncepcji projektantów na rynku ma być dużo zieleni i fontanna. Czy to dobry pomysł?

Możesz się na ten temat wypowiedzieć i zabrać głos w konsultacjach społecznych na temat przyszłej funkcjonalności Rynku Miejskiego w Jarocinie.

Adresatami konsultacji społecznych są: wszyscy pełnoletni mieszkańcy Gminy Jarocin, a także instytucje oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność w śródmieściu Jarocina

Karty konsultacyjne w formie ankiet pobrać można w następujących miejscach: w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter),

na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jarocinie, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jarocinie [KLIKNIJ TU, BY POBRAC KARTĘ].

Karty, opinie lub propozycje składać mogą wszyscy upoważnieni do udziału w konsultacjach do dnia 23 września 2020 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter) oraz poprzez skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie w formie podpisanego skanu na adres [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.