Reklama

Reklama

OSP w Szypłowie doczekało się remontu

Opublikowano: pt, 18 wrz 2020 08:00
Autor:

OSP w Szypłowie doczekało się remontu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

W OSP w Szypłowie przeprowadzany jest gruntowny remont. Wszystko za sprawą otrzymanego dofinansowania.

 

 

Trwa remont garażu należącego do OSP w Szypłowie. Prace modernizacyjne obejmą wymianę bramy garażowej, przebudowę nadproża, malowanie, gipsowanie, wymianę instalacji elektrycznej wraz z odpowiednimi urządzeniami. Zaplanowano również wymianę przewodów wentylacyjnych i krat w oknach oraz naprawę podłogi Odnowiona zostanie również elewacja zewnętrzna. Remont obejmie także szatnię, z której korzystają druhowie oraz zaplecze socjalne.

 

Władza na powiatowych drogach. Co z tego wyniknie?

 

Modernizacja budynku OSP w Szypłowie nie byłby możliwa bez wsparcia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej oraz gminy Nowe Miasto nad Wartą.

 

 

Starania o środki zewnętrzne na remont rozpoczęły się ponad rok temu, po mojej pierwszej wizycie w siedzibach OSP. Aby móc je pozyskać wymagane było wcześniejsze przekazanie części strażackiej obiektu w użyczenie OSP, co uczyniliśmy - zapewnia zastepca wójta Wiesław Schreiber.

 

Na wykonanie wszystkich zaplanowanych prac remontowych OSP w Szypłowie otrzymało 22.520 zł dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Strażaków wsparła również nowomiejska gmina, która przekazała 2.252 zł.

 

Kiedy zobaczymy odcinek Kuchennych Rewolucji z Żerkowa? 

 

Bardzo się cieszę z pozytywnej decyzji Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej o wsparciu przedsięwzięcia, gdyż stan pomieszczeń był daleki od zadowalającego - tłumaczy Wiesław Schreiber. 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.