Kolejny sprzęt trafił w ręce strażaków z OSP Nowe Miasto. Zakup nie byłby możliwy gdyby nie dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników i programu "wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych straży pożarnych z terenów wiejskich" w kwocie 5400 zł. Pozostała kwota 388.22 zł to środki własne OSP.
W skład nowego wyposażenia wchodzą:
2x Radiostacja nasobne hytera pd 785
1x Latarka kątowa STREAMLIGHT SURVIVOR LED
UWAGA - NAGRAJ NAM TEMAT - Zobacz TUTAJ
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
reklama
Komentarze (0)