Reklama

Orszak Trzech Króli w Jaraczewie. Zobacz, jak było [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Orszak Trzech Króli w Jaraczewie. Zobacz, jak było [ZDJĘCIA, WIDEO]      - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Orszaki Trzech Króli przeszły ulicami 872 miejscowości w Polsce. Kolejny raz odbył się także w Jaraczewie.Kolędnicy w koronach na głowie, a niektórzy w kolorowych strojach przemaszerowali z targowiska miejskiego do parku. Prócz uczniów jaraczewskich szkół oraz mieszkańców w korowodzie uczestniczyły także władze samorządowe Jaraczewa. W parku na plenerowej scenie wystąpiły dzieci ze szkół z terenu gminy Jaraczewo. Dla wszystkich uczestników były drożdżówki i gorąca herbata.

 

Orszak Trzech Króli przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.

Na sobotę (11 stycznia) zaplanowano Koncert Noworoczny „Kolędo leć”. Będzie to też okazja, aby włączyć się w 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza w parku w Jaraczewie rozpocznie się o godz. 19.00. W programie przewidziano m.in. występy młodych kolędników z GOK-u, zespołu „Złota Jesień”, grupy wokalnej z Noskowa oraz scholi parafialnej "Bogu-Miła". Wśród atrakcji zaplanowano wizytę św. Mikołaja oraz pokaz sztucznych ogni. Dla wszystkich będzie też ciepły poczęstunek.

Imprezę również organizuje GOK.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE