Reklama

On tylko pożyczył pieniądze. Oni byli brutalni. Postanowili zmusić dłużnika do sprzedaży...

Opublikowano:
Autor:

On tylko pożyczył pieniądze. Oni byli brutalni. Postanowili zmusić dłużnika do sprzedaży...  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przed jarocińskim sądem stanie dwóch młodych mieszkańców Jarocina.Tak zakończył się dla nich niecodzienny plan odzyskania pieniędzy. 19- i 25 - latkowie udali się do swojego dłużnika.

 

 

- Zamaskowani, w kominiarkach, uderzyli pokrzywdzonego w twarz, a także grożąc pobiciem doprowadzili pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zmusili go do podpisania umowy kupna sprzedaży motoroweru o wartości 3 tys. zł. W umowie jako kupującego wpisali jednego ze sprawców, a kwotę określili na 900 zł i zmusili pokrzywdzonego do wydania tego motoroweru wraz z dwoma kluczykami i dowodem rejestracyjnym, a także potwierdzeniem zawarcia polisy OC - relacjonuje prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Sprawcy bardzo szybko zostali zatrzymani przez policję.

 

Obaj mężczyźni, mieszkańcy Jarocina, usłyszeli zarzuty wymuszenia rozbójniczego. Przyznali się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc się, że w ten sposób chcieli odzyskać pożyczone kiedyś ofierze pieniądze.

Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE