Reklama

Olivia Wieczorek zaśpiewała na festiwalu w Opolu

Opublikowano:
Autor:

Olivia Wieczorek zaśpiewała na festiwalu w Opolu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Podczas niedzielnego koncertu na Festiwalu Krajowej Piosenki w Opolu zaśpiewała również Olivia Wieczorek z Goliny.

 

Wykonała, wraz z Marcinem Januszkiewiczem, piosenkę pt. "Psalm dla Ciebie". Na www.jarocinska.pl internauci pisali w komentarzach m.in.: - "Super! Serce się raduje, że dziewczyna rozwija swoją pasję! .Z tak małej wioski w tak daleki świat! Brawa dla niej a przede wszystkim dla jej mamy! Jest siła jest moc! Bez wsparcia najbliższych na pewno nie było by łatwo!" - "Brawo Olivia! Bądź ambasadorem JAROCINA!".

 

 

Występ nastolatki na żywo oglądały starsza siostra i mama.

 

- Kiedy Olivia przestała śpiewać, otrzymałam mnóstwo sms-ów. Wiele osób było pod wrażeniem - wyznaje mama młodej artystki, Beata Wieczorek.

 

 

 

 

[AKTUALIZACJA] 18 czerwca, godz. 5.24

 

- Bardzo mi się podobała atmosfera panująca na festiwalu - wyznaje Olivia. - Było to dla mnie kolejne budujące doświadczenie. Cieszę się, że mogłam się tam zaprezentować. Jednak więsze przeżycie stanowił dla mnie udział w Eurowizji dziecięcej na Malcie. 

Do występu w Opolu  nie przygotowywałam się długo. Od czterech lat biorę udział w koncertach pod kierownictwem Piotra Rubika, jako solistka i w zasadzie znam bardzo dobrze wszystkie utwory. Chyba że jest jakieś novum - wtedy trzeba się z daną piosenką zapoznać. Przed samym festiwalem mieliśmy dwie próby w opolskim amfiteatrze - we wtorek i w niedzielę, wtedy trudniej się pracowało ze względu na bardzo wysoką temperaturę. Generalnie jestem bardzo zadowolona z udziału wfestiwalu i bardzo dziękuję za zaproszenie.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE