Reklama

Olivia Wieczorek specjalnie dla www.jarocinska.pl z Malty

Opublikowano:
Autor:

Olivia Wieczorek specjalnie dla www.jarocinska.pl z Malty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Olivia. Olivia Wieczorek. Piotr Rubik. Olivia Wieczorek na Malcie. „Eurowizja” z Olivią Wieczorek

- Wierzę w to, że Olivia naprawdę zrobi wielkie wrażenie. Zresztą już robi, na próbach. Gratulują nam dziennikarze, blogerzy - mówi Piotr Rubik, którego piosenkę zaśpiewa podczas „Eurowizji” Olivia Wieczorek.

 - Prawie codziennie mam próby - mówi Olivia Wieczorek. - Są próby wspólne - bo takie występy też będą w „Eurowizji” - które trwają 2-3 godziny. Jak mam swoje, nie licząc przygotowań makijażowych, włosów, ubierania się - jestem około godziny na scenie. (...) Każdy ma swoją garderobę. Reprezentantka Polski na „Eurowizji” opowiada, że poznała wszystkich uczestników, m.in. z Armenii, Macedonii, Australii.

Finał 14. Konkursu Piosenki odbędzie się w niedzielę. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie transmitowany na żywo przez TVP 1. Na widowni wspierać będzie siostrę Monika Wieczorek. Olivia zaśpiewa - jako ósma - piosenkę, do której muzykę skomponował Piotr Rubik. - W każdym kraju będzie trzyosobowe jury dorosłych i również trzyosobowe - dziecięce. Wszystkie te głosy się sumuje i później każdy kraj podaje swoje wyniki. Jury na Malcie dokłada też swoje - tłumaczy Piotr Rubik. - Jest bardzo dużo punktów do obdzielenia. Zobaczymy! Podczas występu Olivii Rubik będzie w tzw. green roomie, gdzie znajdować się będą wszystkie VIP-y, delegacje z różnych krajów. - Będziemy tam mocno trzymać kciuki, żeby Olivii jak najlepiej poszło! - podkreśla muzyk.

Szerzej w kolejnym numerze „Gazety”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE