Reklama

Ogólnopolska telewizja miała robić program o likwidacji jarocińskich szkół

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolska telewizja miała robić program o likwidacji jarocińskich szkół - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Nagranie miało być transmitowane na żywo. Zostało odwołane. Dlaczego?

W ubiegłym tygodniu facebookowy fan page „Referendum Jarocin 2015” zacierał ręce i mobilizował swoich fanów. Wszystko przez to, że telewizja TVP Info miała zrealizować tu program na żywo o likwidowaniu publicznej oświaty.

11.06 o 17:30 zapraszamy na Jarociński Rynek! TVP INFO, na żywo! Włodarze kontra przeciwnicy obecnej władzy, jak i likwidowanej oświaty publicznej. Zbieramy się już o 17:00Liczę na Państwa obecność!

 


W poniedziałek wieczorem strona poinformowała, że nagranie programu „To jest temat” zostało odwołane „z przyczyn technicznych”.

!!!UWAGA!!!TELEWIZJA TVP INFO poinformowała,że czwartkowe spotkanie nie może się odbyć z przyczyn technicznych. O ewentualnym następnym terminie poinformujemy na naszej stronie. .

 


O co chodzi? Od TVP Info nie uzyskaliśmy odpowiedzi, dlaczego zaniechali realizacji programu. W stacji byliśmy ciągle odsyłani do kolejnych osób. Nie dostaliśmy też odpowiedzi na pytania wysłane e-mailem.

Sytuację wyjaśniła Anna Iwicka, przewodnicząca Rady Rodziców w Przedszkolu nr 5 w Jarocinie. – Oni (telewizja – przyp. red.) najpierw umówili się z nami na czwartek na 17.30, następnie w poniedziałek zadzwonili, że w czwartek nie mogą i chcieli przełożyć to na środę. Podzwoniliśmy po różnych osobach i tym osobom nie bardzo pasowało, bo już się nastawili na czwartek – tłumaczyła przewodnicząca. – Jest to przełożone na bliżej nieokreślony termin. Oni powiedzieli, że mają czerwiec cały zajęty, ale w wakacje… Wiadomo, że ludzi takie programy interesują. Zobaczymy, czy się odezwą – dodała.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE