Reklama

Odbiorą odpady wielkogabarytowe

Opublikowano: 5 września 2014 11:23
Autor: Karol Górski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

W przyszłym tygodniu - 10, 11, 18, 19 września - z terenu gminy Jarocin odbierane będą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Odpady wielkogabarytowe, czyli np. meble, kanapy, fotele, krzesła, dywany itp. oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny odbierane będą od godz. 7.00 przez konsorcjum Eko-Eltrans i Remondis Sanitech.

„Zużyty sprzęt oddany do punktu zbierania powinien być kompletny. Nie można samodzielnie rozbierać zużytych urządzeń, ponieważ demontaż musi być przeprowadzony w bezpiecznych warunkach. Za nielegalny demontaż - poza wyspecjalizowanym zakładem przetwarzania - grozi kara od 2 do 100 tys. zł, zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Natomiast za wyrzucenie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tzw. elektrośmieci do śmietnika grozi kara grzywny do 5 tysięcy złotych” - ostrzega strona jarocin.pl.

Kolejna akcja odbioru odpadów problemowych odbędzie się dopiero w kwietniu 2015 r.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Jarocinie pod numerami telefonów. (62) 749-95-46 lub (62) 749-95-60.

Sprawdź dokładny harmonogram odbioru odpadów z poszczególnych tras.

Oprac. (kg)

Fot. Archiwum 2013

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -2

  Peło

  To nie tą zardzewiałą PLATFORMĘ zabiorą na zlom

 • 6 lat temu | ocena +10 / -5

  kosz

  Oszukali swoją gminną spółkę w przetargu więc są zdolni do wszelakiego rodzaju idiotycznych decyzji.<br /><br />Dlatego w Jarocinie płacimy więcej za śmieci niż gminy w których obsługuje nasza jarocińska spółka gminna. Skandal i draństwo.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -5

  tumidaj

  Odbiorą albo i nie. Ostatnio mnie ominęli.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -5

  lajkonik

  [quote name="haha"][quote name="lajkonik"]Ja tylko wyraziłem swoją opinię, jak będzie, jakie będą przepisy (a wiele już jest), jak dalej będą rządzili ci co (nie)rządzą, bo nie umieją tego czynić. Nie widzę w tym nic obraźliwego, a państwo kasujecie niewygodne wpisy nie wiedzieć, dlaczego? :-? ?.<br /><br />Przecież mienicie się ponoć "niezależną i demokratyczną" praso-portalem, to więc o co chodzi, że usuwacie posty i cenzurujecie. :eek: :-? :eek: ???[/quote]<br /><br />Zasady:<br />1. Nie krytykujemy partii rządzącej.<br />2. Nie krytykujemy partii lewicowej.<br />Nadal chcesz coś napisać -> wróć do pkt. 1.<br /> :lol:[/quote]Chcę pisać stary, bo nie mogę bez tego żyć. Prawdy nie POwinni się ludzie bać, przecież Prawda was k.... wyzwoli :cry: :o :-?

 • 6 lat temu | ocena +7 / -6

  haha

  [quote name="lajkonik"]Ja tylko wyraziłem swoją opinię, jak będzie, jakie będą przepisy (a wiele już jest), jak dalej będą rządzili ci co (nie)rządzą, bo nie umieją tego czynić. Nie widzę w tym nic obraźliwego, a państwo kasujecie niewygodne wpisy nie wiedzieć, dlaczego? :-? ?.<br /><br />Przecież mienicie się ponoć "niezależną i demokratyczną" praso-portalem, to więc o co chodzi, że usuwacie posty i cenzurujecie. :eek: :-? :eek: ???[/quote]<br /><br />Zasady:<br />1. Nie krytykujemy partii rządzącej.<br />2. Nie krytykujemy partii lewicowej.<br />Nadal chcesz coś napisać -> wróć do pkt. 1.<br /> :lol:

 • 6 lat temu | ocena +5 / -4

  lajkonik

  Ja tylko wyraziłem swoją opinię, jak będzie, jakie będą przepisy (a wiele już jest), jak dalej będą rządzili ci co (nie)rządzą, bo nie umieją tego czynić. Nie widzę w tym nic obraźliwego, a państwo kasujecie niewygodne wpisy nie wiedzieć, dlaczego? :-? ?.<br /><br />Przecież mienicie się ponoć "niezależną i demokratyczną" praso-portalem, to więc o co chodzi, że usuwacie posty i cenzurujecie. :eek: :-? :eek: ???

 • 6 lat temu | ocena +6 / -6

  aartek

  [quote name="paranoja"]"Nie można samodzielnie rozbierać zużytych urządzeń". Kiedyś popsuty sprzęt się najnormalniej naprawiało, teraz nie możesz rozebrać - masz wyrzucić i kupić nowy, najczęściej niepolskiej produkcji. <br />Nie ma się co później dziwić że mamy biedę. Pieniądze trwonimy na lewo i prawo często przymuszani idiotycznymi przepisami.[/quote]<br /><br />rozumiem jeszcze lodówki w których jest freon etc.<br />Ale pralka np? po odkręceniu kamieni które dociążają pralkę, można ją śmiało na złom wywieźć i zarobić jakis grosz jeszcze ;)

 • 6 lat temu | ocena +15 / -8

  paranoja

  "Nie można samodzielnie rozbierać zużytych urządzeń". Kiedyś popsuty sprzęt się najnormalniej naprawiało, teraz nie możesz rozebrać - masz wyrzucić i kupić nowy, najczęściej niepolskiej produkcji. <br />Nie ma się co później dziwić że mamy biedę. Pieniądze trwonimy na lewo i prawo często przymuszani idiotycznymi przepisami.