Reklama

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy JLA

Opublikowano:
Autor:

 Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy JLA     - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocińskie Linie Autobusowe wprowadzą sobotnie kursy dla pracowników, uruchomią dodatkowe połączenia na linii Jarocin - Koźmin - Krotoszyn. Pasażerowie będą mogli zakupić bilety miesięczne przez internet oraz aplikację w telefonie.

„Od września zostanie zlikwidowana linia „J” na trasie Jarocin - Krotoszyn, gdyż jest nieopłacalna - piszą w liście do redakcji pasażerowie. Zgoła odmiennie sytuację odnośnie linii „J” przedstawia prezes spółki. Od września na wspomnianej trasie zostaną wprowadzone dodatkowe połączenia. Zmiany to efekt ankiety, którą przeprowadziły w maju Jarocińskie Linie Autobusowe. Na pytania odpowiedziało około 300 osób. - Prosiliśmy pasażerów, aby wskazali nam, jak, gdzie i w których godzinach chcieliby jeździć - wyjaśnia Maciej Zegar, prezes JLA. - Jeśli chodzi o linię „J”, to zmieliliśmy tak, jak pasażerowie wskazali w ankiecie. Do Krotoszyna z Jarocina autobus dojedzie na godz. 6.30. Zabieramy stamtąd pasażerów i na godz. 7.30 jesteśmy z powrotem w Jarocinie. Są również dodatkowe powrotne dwa kursy. Rozwinęliśmy także ofertę dojazdów do Koźmina Wielkopolskiego, bo tam będzie dużo więcej połączeń. Są kursy na godz. 6.00, 18.00 i 22.00. Pasażerowie chcieli wjazdu do Goliny, będziemy dojeżdżać do Zakładu Mięsnego Biernacki i dalej ul. Dworcową, a potem przez Obrę Starą, po czym wjeżdżamy do Wałkowa i potem już do Koźmina i Krotoszyna - mówi prezes spółki.

Zmiany w połączeniach na linii „J” nie są jedynymi, które proponuje firma. Od września spółka zdecydowała się na wprowadzenie w sobotę kursów dla pracowników oprócz tych już istniejących.

Więcej na temat zmian wprowadzonych przez JLA w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE