Reklama

Nowy market na naszym terenie

Opublikowano: ndz, 26 lip 2020 16:47
Autor:

Nowy market na naszym terenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Markety Dino powstają w ostatnim czasie, jak „grzyby po deszczu”. W samym tylko Jarocinie jest ich cztery. Kolejne powstają małych miejscowościach na terenie Ziemi Jarocińskiej. To nie koniec! Kończą się prace wykończeniowe przy kolejnej budowie.

 

Dziś Dino Polska to jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Liczy już ponad 1000 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim. Dino Polska to również najbogatsza firma znajdująca się województwie wielkopolskim, któa wyprzedziła inne znane marki takie jak  Indykpol, Police czy Asseco.

 

 

Sklep będzie się mieścił przy trasie nr 11. Chodzi o Dino, które powstaje w Klęce, tuż przy głównym skrzyżowaniu. Niestety trudno ustalić termin oddania marketu do użytku. Odpowiedzi z centrali Dino nie ma. Sądząc jednak po zakresie wykonywanych tam prac, sklep może zostać otwarty na przełomie lipca i sierpnia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE