Reklama

Nowoczesna w Jarocinie. Mają dwoje kandydatów

Opublikowano: ndz, 27 wrz 2015 13:47
Autor:

Nowoczesna w Jarocinie. Mają dwoje kandydatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dwoje kandydatów z naszego terenu walczy o mandat posła z listy utworzonej przez Ryszarda Petru partii Nowoczesna. Są to mieszkająca w Jarocinie Karolina Galewska (5. na liście) i Marek Dekert z Kotlina ( 18. miejsce).

- Nasz ruch tworzą ludzie, którzy nie są zawodowymi politykami. To takie osoby, jakie tutaj widzicie – przedsiębiorcy, nauczyciele ludzie, którzy stwierdzili, że jest czas w Polsce - Polsce która ma fajnych ludzi - dokonać zmian, żeby ją lepiej usprawnić i zorganizować - mówił na konferencji Jarocinie Adam Szłapka, „jedynka” w okręgu nr 36.

Co kandydatka z naszego miasta chciałaby zrobić jako posłanka? - Nowoczesna stawia na rozwój gospodarki, a widzę ścisłą zależność między gospodarką i edukacją. Będę optowała za pewnymi zmianami naprawczymi, szlifowaniem, czyszczeniem naszego systemu oświatowego, bo niektóre rzeczy są tylko do poprawienia. Jak słyszę o reformach szkolnictwie, to wierzcie mi państwo, już się boję bo na młodych ludziach i na mnie prawie od 20 lat są testowane kolejne reformy oświaty i wszyscy, jak tutaj jesteśmy wiemy, że to nie idzie w dobrym kierunku – podkreślała Karolina Galewska.

Do senatu z listy Nowoczesna z naszego terenu startuje Barbara Wrzesińska. Co proponuje Nowoczesna? Między innymi kadencyjność parlamentarzystów i zniesienie finansowania partii z budżetu państwa. Czy nie słyszeliśmy już gdzieś tego? Zobaczcie wideo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE