Reklama

Nowoczesna kręgielnia w Jarocinie została otwarta [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozbudowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Jarocinie kosztowała około 30 milionów. Otwarto sześć torów kręgielni Green Room.

Reklama

 

- To jest szczególny i radosny dzień, bo tak naprawdę od dzisiaj jest czynny cały obiekt. Do tej pory czynne mieliśmy lodowisko. Oddajemy mieszkańcom obiekt do użytku w całości - mówił Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

W poniedziałek o godzinie 14.00 otwarto nowoczesną kręgielnię. W sobotę odbyło się uroczyście oddanie obiektu. Prócz władz samorządowych uczestniczyli w nim parlamentarzyści. Był też były wicepremier Jarosław Gowin, prezes Porozumienia, który gościł już wcześniej w  Jarocinie. 

Jarocin. Akademii Driftingu Crazy Carts

To największa inwestycja realizowana na obiektach sportowych w gminie Jarocin w ostatnich latach. W ramach rozbudowy, w grudniu 2021 roku uruchomione zostało pierwsze na Ziemi Jarocińskiej - kryte lodowisko. Po sezonie zimowym hala służy kolejnej atrakcji - Akademii Driftingu Crazy Carts.W rozbudowanym centrum sportowo-rekreacyjnym można także skorzystać z dużej sali konferencyjnej, której brakowało w Jarocinie. Sala posiada wiele możliwości wykorzystania, ponieważ przy jej projektowaniu pomyślano o zastosowaniu przesuwnych ścianek, które po-zwalają dostosować przestrzeń pod potrzeby organizowanych eventów.

Nowoczesna kręgielnia w Jarocinie została otwarta

Obok znajduje się nowocześnie wyposażona kuchnia. Menu powstawało pod okiem najlep-szego kucharza młodego pokolenia, pochodzącego z Jarocina - Jakuba Kasprzak i jak zapew-niają przedstawiciele spółki Jarocin Sport - zaskoczy ono nawet najbardziej wybredne gusta smakowe.Ostatnie miesiące realizacji inwestycji poświęcone były przygotowaniu Green Roomu z krę-gielnią o światowym standardzie, dysponującą sześcioma torami do gry. Obok kręgielni po-wstały nowoczesne sale klubowe, w których będzie można miło spędzić czas ze znajomymi.Oficjalne uruchomienie kręgielni finalizuje realizowaną w ostatnich latach rozbudowę obiektów przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie.
Lodowisko, kręgielnię, sale sportowo-rekreacyjnie i eventowe oraz niezbędne zaplecze wybudowała Firma Budowlana „Marek Antczak” z Kalisza. Wyposażeniem i aranżacją wnętrz zajęła się rodzima firma P11 Group.

Rozbudowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Jarocinie kosztowała około 35 milionów  

Rozbudowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Jarocinie kosztowała około 35 milionów. Gminna spółka Jarocin Sport pozyskała 3-milionowe bezzwrotne dofinasowanie ze środków Funduszu Kultury Fizycznej. Pieniądze pochodziły z programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska 2020.

- Mamy najnowocześniejszą kręgielnie w Polsce. Obiekt oglądały osoby z Poznania i Warszawy i zgodnie przyznali, że u nich nie ma takiej kręgielni - cieszy się burmistrz Jarocina.
Godzina wynajęcie kręgielni w zależności od pory dnia i tygodnia kosztuje od 70 do 89 zł. Prezes Jarocin-Sport mówi, że już jest zainteresowaniem obiektem. Rezerwację torów można dokonywać online. Przygotowano również dwie sale VIP.

- One są wyjątkowe pod tym względem, że będą dedykowane dla 10-12 osób, z dedykowanym kelnerem - zaznaczył Robert Adamczyk, szef Jarocin-Sport.  
Czytaj również: JTBS zapowiada budowę osiedla mieszkań czynszowych w Witaszycach 

   

          

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szpital Powiatowy w Jarocinie rozbudowuje się już prawie 20 lat. Zobacz, kiedy i co zostało zrobione

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy