Reklama

Nowe kontenery szatniowe w Prusinowie

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prusinów (gm. Żerków) wzbogacił się o dwa kontenery szatniowe. Gmina Żerków na to zadanie pozyskała dofinansowanie z budżetu Województwa Wielkopolskiego.

Reklama

Gmina Żerków po raz kolejny wzięła udział w programie ,,Szatnia na medal’’ Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Z budżetu Województwa Wielkopolskiego gmina Żerków pozyskała dotacje w kwocie 77.500,00 zł.

Dzięki dofinansowaniu zostały zakupione oraz zamontowane dwa kontenery szatniowe na terenie Strefy Relaksu i Sportu w miejscowości Prusinów.

"Szatnia na medal". O programie

Celem naboru jest finansowe wsparcie inicjatyw związanych z:

  • Budową pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną.
  • Poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego.
Dofinansowaniem mogą zostać objęte zadania:

  • Inwestycyjne, polegające na budowie nowych pomieszczeń szatniowych, sanitarnych, magazynowych, zakupie modułowych konstrukcji zaplecza (zaplecze kontenerowe) oraz zakupie sprzętu sportowego, pod potrzeby funkcjonowania obiektów sportowych.
  • Remontowe, polegające na poprawie warunków szatniowo-sanitarnych oraz magazynowych istniejących obiektów lub adaptacji istniejących budynków do potrzeb szatniowo-sanitarnych oraz magazynowych przy obiektach sportowych (możliwe jest także dofinansowanie remontów instalacji elektrycznej, gazowej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, remontów dachu i ścian, remonty sanitariatów, wymiana armatury, ocieplenie budynków).
 

Będziecie korzystać?

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy