Jarociński szpital zamierza kupić nową karetkę z wyposażeniem. Będzie to fiat ducato za 355 tys. zł.
Na zakup złożyły się wszystkie samorządy powiatu jarocińskiego. Kwoty, które podarowały Gminy, zależały od liczby mieszkańców. - Przetarg na dostawę nowej karetki został już rozstrzygnięty. Termin dostawy to koniec listopada - wyjaśnia Marcin Jantas, prezes spółki Szpital Powiatowy w Jarocinie. Na wyposażeniu karetki będą defibrylator, respirator i nosze.
Kto ile dał na nowy ambulans, ile karetek ma obecnie szpital - czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.
Nowa karetka dla szpitala za ponad 350 tysięcy
Opublikowano:
Autor: Anna Konieczna
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE