Reklama

Nie rozliczyłeś podatku? Urząd Skarbowy pójdzie ci na rękę

Opublikowano: śr, 25 kwi 2018 14:23
Autor:

Nie rozliczyłeś podatku? Urząd Skarbowy pójdzie ci na rękę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Urząd Skarbowy w Jarocinie idzie na rękę wszystkim tym, którzy nie roliczyli jeszcze podatku za 2017 rok i wydłuża godziny pracy.

 

W dniach 26 - 27 kwietnia sala obsługi podatnika w jarocińskiej skarbówce będzie czynna do godziny 18.00.

W tym czasie urzędnicy będą przyjmować pisma, wnioski, podania, a także zgłoszenia rejestracyjne i aktualizacyjne podatników oraz zeznania roczne i inne deklaracje.

Podczas przedłużonych godzin pracy, na wyodrębnionym stanowisku w sali obsługi podatnika będzie można wypełnić swoje rozliczenie roczne oraz wysłać PIT przez internet. W razie potrzeby pracownik urzędu udzieli instruktażu jak to zrobić.

Skarbówka zapewnia także możliwość uzyskania informacji telefonicznej w zakresie rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych pod numerem tel. (62) 505-60-19. Informację będzie można uzyskać także podczas osobistej wizyty w urzędzie przy stanowisku nr 1 sali obsługi podatnika.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, składający PIT-36 i PIT-36L będą mogli przed złożeniem zeznania uzgodnić wpłaty dokonanych zaliczek na podatek dochodowy (pok. 20A za salą obsługi podatnika).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE