Reklama

Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji? - Zdjęcie główne

Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji? | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji? Od tego rok rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich obszarowych z PROW jedynie za pośrednictwem internetu.

Reklama

Od tego rok rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich obszarowych z PROW jedynie za pośrednictwem internetu. Oznacza to, że do rolników nie są przesyłane papierowe wnioski spersonalizowane.

Nie ma także możliwości składania oświadczeń o braku zmian w stosunku do roku ubiegłego. Obecnie wnioski można składać tylko przez aplikację eWniosekPlus. Termin na ich złożenie został wydłużony do 17 czerwca.

Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji? Eksperci służą pomocą

Rolnicy, którzy nie mają komputera lub obawiają się, że nie sami nie poradzą sobie z procedurą, mogą liczyć na pomoc pracowników ARiMR.

Wszelkie wątpliwości związane z wypełnianiem wniosków można konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800-38-00-84, w dni robocze w godzinach 7.00-19.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-16.00.

W placówkach agencji udostępnione zostały również stanowiska komputerowe, przy których można wypełnić wniosek, a eksperci służą wsparciem w kwestiach technicznych. 

Nie dostaniesz papierowego wniosku o dopłaty. Co w tej sytuacji? Termin wydłużony 

Termin na złożenie wniosków o tegoroczne dopłaty bezpośrednie oraz płatności obszarowe finansowane z PROW (działania: rolnictwo ekologiczne, rolno-środowiskowo-klimatyczne dobrostan zwierząt, o przyznanie premii w ramach działania zalesieniowego; ONW; premie pielęgnacyjna i zalesieniowa) został, decyzją ministra rolnictwa i rozwoju wsi, wydłużony do 17 czerwca.

Jest co prawda możliwość złożenia wniosku nawet do 12 lipca, z tym że za każdy dzień roboczy opóźnienia należna kwota płatności zostanie pomniejszona o 1%.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy