Reklama

Nie będzie chrzcin i pogrzebów w Spichlerzu Polskiego Rocka

Opublikowano: 3 września 2014 12:41
Autor: Karol Górski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

SPR wyłonił osoby, które poprowadzą lokal gastronomiczno-kulturalny na parterze obiektu.

 

Pierwszą ofertę złożyły Beata Łagodzińska i Roma Bartkowiak-Czyż, drugą - Bartosz Palczewski.

Oferta nr 1 została wyłoniona jednomyślnie ze względu na bogatą zawartość merytoryczną, jasną koncepcję programową i ofertę gastronomiczną klubu” - czytamy w protokole.

Autorki koncepcji planują powołać fundację, która będzie prowadziła Klub Spichlerza Polskiego Rocka, dzięki czemu łatwiej będzie zdobywać dofinansowania na działalność. Chcą organizować koncerty transmitowane także na żywo w internecie oraz pokazy filmów dokumentalnych o artystach. Oferentki przygotowały program wydarzeń związanych z przyszłorocznym festiwalem, uwzględniając nawet specjalne menu. „W ofercie nr 2, mimo wyraźnej prośby o uszczegółowienie w aneksie tych kwestii, nie znalazły się konkretne propozycje dotyczące menu i oferty gastronomicznej” - informuje protokół. „Ponadto autorki oferty wykazały się ciekawymi propozycjami programowymi, a nie, jak w przypadku oferty nr 2, jedynie wskazaniem artystów, z którymi oferent zamierza współpracować.”

W skład komisji oceniającej oferty weszli: Julia Rzepka (koordynatorka Spichlerza i przewodnicząca komisji); Bożena Kubacka, dyrektorka wydziału oświaty z Urzędu Miejskiego w Jarocinie; Agnieszka Borkiewicz, dyrektorka biblioteki publicznej; Tomasz Budzyński, wokalista Armii oraz Bernard Ejgierd z poznańskiej klubokawiarni „Meskalina”.

- Klub Spichlerza Polskiego Rocka będzie pełnił służalczą funkcję wobec samego Spichlerza. Każda impreza, jaka będzie miała się tam odbyć, musi być zaakceptowana przez nas, bo wszystko musi się zgadzać z ideą polskiego rocka - tłumaczy Rzepka. Dodaje, że w lokalu nie mają się odbywać żadne imprezy okolicznościowe typu komunie, wesela, chrzciny. - Chcemy wspólnie budować markę Spichlerza. Jest to praca na lata - dodaje Julia Rzepka.

Umowa na prowadzenie klubu ma zostać podpisana jeszcze w tym tygodniu. Zgodnie z nią, lokal musi ruszyć w ciągu dwóch miesięcy. Ile oferentki zapłacą za wynajem parteru SPR-u? Czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.

(kg)

Fot. Lidia Sokowicz - Podczas festiwalu w Spichlerzu Polskiego Rocka uruchomiono tymczasowy bar. Dziś parter budynku stoi pusty

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (31)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  GOŚĆ

  Rączka rączkę myje. Układy i jeszcze raz układy. Wpierw P11 zrobiła kampanie Panu Martuzalskiemu na burmistrza, potem w nagrodę - podziękowanie otrzymała kontrakt na Spichlerz a teraz podstawione osoby czyli siostry Beata Łagodzińska z Jarocina i Roma Bartkowiak - Czyż z Poznania zajmują się klubem w Spichlerzu. Nikt inny nie miał szans to było z góry ukartowane. I tak za wszystkim stoi Artur Łagodziński i jego układy towarzysko polityczne.

 • 6 lat temu | ocena +2 / -3

  kiepska z matmy

  Ja i wielu moich znajomych, woleli byśmy 100 razy iśc do miejsca, gdzie jest coś , ala mały "klub" muzyczny, w którym coś sie dzieje niż podają jakieś wymyślne dania. Jak będe chciała do restauracji to tam pójdę, nie mam ochoty żreć kotleta i słuchac muzyki. Nie takiej muzyki, jaką lubię. Kotletowa muzyka jest na zabawach i tam ją zostawmy, a nie wprowadzajmy "granie do kotleta" w Spichlerzy. Panie Bartku niech Pan się nie boi, dużo młodzieży za Panem stoi:)Licze na jakieś fajne pomysły Pana i może będzie następna knajpa fajna w Jarocinie.Niszowa taka trochę , takie coś by się przyjeło

 • 6 lat temu | ocena +1 / -2

  kiepska z matmy

  [quote name="zuzazu"]A kto to Bartosz Palczewski?[/quote]<br />Wydaję mi się, że to nauczyciel matematyki i wielki fan muzyki, czy to za mało, żeby wygrac/?Ważniejsze koneksje , układy, i "zarcie",Panie Bartku niech się Pan nie przejmuje, w Wawce to większośc ludzi właśnie chodzi na takie "imprezy", jakię maja byc w spichlerzu, właśnie dla "zarcia", na wyżerke, a nie żeby poobcowac z kulturą i sztuką. Dzisiaj dla większosci, dla mas liczy się bardziej przyjemnosc zmysłowa niż duchowa. Ważniejsze się nażreć i nachlać na koncercie niż podelektować się muzyką. Jednak zawsze może Pan utworzyć coś jakby to powiedzieć"awangardowego", "niszowego" w Jarocinie, a może nie będą przychodzić tłumy, alę będą naprawdę Ci co ida dla sztuki, a nie dla gastronomii.Szkoda, że Jarocin bierze przykład ze zmanierowanej i nastawionej na komerche Wawki, a nie z innych miast w Polsce, gdzie promuje się kulturę niezależną, a nie firmy gastronomiczne haha.

 • 6 lat temu | ocena +2 / -0

  zarlok2

  [quote name="."][quote name="burger"]Niech się tutaj kłócą o spichlerz, a ja zaprszam do budki na ulicy sromiejskiej w jarocinie na pyszne kurczaki z różna i Megaa Burgery , oraz pyszne zapiekanki juz jutro otwarcie godzina 11 Zapraszamy[/quote]<br />Już wiem, że tam nie przyjdę. Człowieku, nawet nie znasz zasad interpunkcji i ortografii. A ulicy SROMiejskiej w Jarocinie nie ma tępaku.[/quote] tepak nie byl bo go nie stac, przyjdź i sie przekonaj ja bylem i super jedzenie a tempak to ty

 • 6 lat temu | ocena +0 / -2

  gość

  [quote name="on"]hmm standardowo... pani Łagodzińskiej już nie wystarcza pozycja Sales Director w firmie P11 jej męża? a czy to przypadkiem P11 nie była podwykonawca jednej z firm co wygrała instalacje teletechniczne w spichlerzu?[/quote]<br /><br />tak była

 • 6 lat temu | ocena +3 / -4

  zazu

  [quote name="armia"][quote name="t"]oferent nr sie "nalatał" pozałatwiał, częstym gościem w urzędzie był a go brzydko mówiać wyr....................[/quote]<br />Widać zły kierunek "lotu" wybrał oferent nr 2.[/quote]<br />a moze nr2 był tylko po to by moc wybrac nr 1?

 • 6 lat temu | ocena +7 / -7

  s

  [quote name="armia"][quote name="t"]oferent nr sie "nalatał" pozałatwiał, częstym gościem w urzędzie był a go brzydko mówiać wyr....................[/quote]<br />Widać zły kierunek "lotu" wybrał oferent nr 2.[/quote]<br />skoro wazniejsze jest menu niz program artystyczny, to trudno.....

 • 6 lat temu | ocena +4 / -7

  armia

  [quote name="t"]oferent nr sie "nalatał" pozałatwiał, częstym gościem w urzędzie był a go brzydko mówiać wyr....................[/quote]<br />Widać zły kierunek "lotu" wybrał oferent nr 2.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -7

  marta

  [quote name="Karo-kult"]Dlaczego ciągle wszystko negujecie? Mogliście złożyć swoje oferty a nie teraz narzekać. Ja nie złożyłam i nie zamierzam hejtować decyzji tylko czekam na efekt :)[/quote]<br /><br />a po co składać jak z góry wiadomo kto wygra? jak nie agencja reklamowa to agencja ochrony .... każdy wie o co chodzi, a ktoś twierdził, że mają być uczciwe przetargi .... teraz nawet ich nie ma, ciekawe jakie powiązania ma jedna z agencji reklamowych z UM skoro nie wygrała przetargu na promocję i reklamę ...,

 • 6 lat temu | ocena +2 / -5

  t

  oferent nr sie "nalatał" pozałatwiał, częstym gościem w urzędzie był a go brzydko mówiać wyr....................

 • 6 lat temu | ocena +7 / -8

  zulu gula

  [quote name="zuzazu"]A kto to Bartosz Palczewski?[/quote]<br />trzeba było podpisać listy opalonego skazańca a tak cię załatwili bez mydła

 • 6 lat temu | ocena +5 / -16

  .

  [quote name="burger"]Niech się tutaj kłócą o spichlerz, a ja zaprszam do budki na ulicy sromiejskiej w jarocinie na pyszne kurczaki z różna i Megaa Burgery , oraz pyszne zapiekanki juz jutro otwarcie godzina 11 Zapraszamy[/quote]<br />Już wiem, że tam nie przyjdę. Człowieku, nawet nie znasz zasad interpunkcji i ortografii. A ulicy SROMiejskiej w Jarocinie nie ma tępaku.

 • 6 lat temu | ocena +8 / -9

  Karo-kult

  Dlaczego ciągle wszystko negujecie? Mogliście złożyć swoje oferty a nie teraz narzekać. Ja nie złożyłam i nie zamierzam hejtować decyzji tylko czekam na efekt :)

 • 6 lat temu | ocena +3 / -13

  wyborca

  [quote name="Walczak Jeż to kryje"][quote name="siostry"]Czyli wygrały dwie siostry które są bliskimi sąsiadkami Stacha Martuzalslkiego![/quote]<br /><br />Powalczył o ich marzenia? :lol: <br /><br />http://www.stanislawmartuzalski.pl/aktutalnosci/Bede-walczyl-o-marzenia-jarociniakow-12.html[/quote]<br />odciąłsię całkowicie od platformy! tak robiątylko szczury!

 • 6 lat temu | ocena +12 / -8

  on

  hmm standardowo... pani Łagodzińskiej już nie wystarcza pozycja Sales Director w firmie P11 jej męża? a czy to przypadkiem P11 nie była podwykonawca jednej z firm co wygrała instalacje teletechniczne w spichlerzu?

 • 6 lat temu | ocena +6 / -12

  liliput

  [quote name="Walczak Jeż to kryje"][quote name="siostry"]Czyli wygrały dwie siostry które są bliskimi sąsiadkami Stacha Martuzalslkiego![/quote]<br /><br />Powalczył o ich marzenia? :lol: <br /><br />http://www.stanislawmartuzalski.pl/aktutalnosci/Bede-walczyl-o-marzenia-jarociniakow-12.html[/quote]#15 DZIĘKI ZA NAWIGACJĘ :D :lol: :-) ;-)

 • 6 lat temu | ocena +7 / -15

  Walczak Jeż to kryje

  [quote name="siostry"]Czyli wygrały dwie siostry które są bliskimi sąsiadkami Stacha Martuzalslkiego![/quote]<br /><br />Powalczył o ich marzenia? :lol: <br /><br />http://www.stanislawmartuzalski.pl/aktutalnosci/Bede-walczyl-o-marzenia-jarociniakow-12.html

 • 6 lat temu | ocena +13 / -15

  siostry

  Czyli wygrały dwie siostry które są bliskimi sąsiadkami Stacha Martuzalslkiego!

 • 6 lat temu | ocena +10 / -10

  zuzazu

  A kto to Bartosz Palczewski?

 • 6 lat temu | ocena +18 / -8

  żarłok

  [quote name="burger"]Niech się tutaj kłócą o spichlerz, a ja zaprszam do budki na ulicy sromiejskiej w jarocinie na pyszne kurczaki z różna i Megaa Burgery , oraz pyszne zapiekanki juz jutro otwarcie godzina 11 Zapraszamy[/quote]Na pewno skorzystam z zaproszenia i nieźle tam zakąszę :-)

 • 6 lat temu | ocena +16 / -14

  burger

  Niech się tutaj kłócą o spichlerz, a ja zaprszam do budki na ulicy sromiejskiej w jarocinie na pyszne kurczaki z różna i Megaa Burgery , oraz pyszne zapiekanki juz jutro otwarcie godzina 11 Zapraszamy

 • 6 lat temu | ocena +19 / -17

  kukułcze jajo

  [quote name="JRS to V kolumna PO"]Martuzalskiemu (PO), Szałkowskiej (PO) i Kostce (każda partia, która da stołek) pomagają "ukryci" zwolennicy Partii Ośmiorniczek: Jerzy Walczak i Jacek Kardach? :-x <br />Pamiętaj! JRS to V kolumna PO! :-*[/quote]Zgodzę się z twoim tokiem myślenia. To V KOLUMNA PO w Jarocinie... i rozpierduchy... jeszcze. :-| 8) :-|

 • 6 lat temu | ocena +16 / -23

  JRS to V kolumna PO

  Martuzalskiemu (PO), Szałkowskiej (PO) i Kostce (każda partia, która da stołek) pomagają "ukryci" zwolennicy Partii Ośmiorniczek: Jerzy Walczak i Jacek Kardach? :-x <br />Pamiętaj! JRS to V kolumna PO! :-*

 • 6 lat temu | ocena +22 / -22

  wyborca

  I zrób tu biznes! Wszędzie tylko rodzina na swoim! Tak idaca na szczeście na dno PArtia Stanisłąwa Martuzalskiego czyli słaba platforma obywatelska daje szanse tylko swoim!<br />Donald już uciekł. A Martuzalski też już sie wstydzi nazwy PLatforma Obywatelska!

 • 6 lat temu | ocena +16 / -10

  juras

  doma bo służalczy to ; pokorny,lokajski,uległy,uniżony itd.<br /> a służebny to - służący czemuś; pomocniczy, teraz rozumiesz ?

 • 6 lat temu | ocena +27 / -10

  Gość

  Znajomości Znajomości... P11 pewnie wszystko ułożyło za Panią Beatę :-)

 • 6 lat temu | ocena +16 / -11

  juras

  To GS - y dostaną jeszcze za wynajem tej knajpki ?

 • 6 lat temu | ocena +22 / -10

  doma

  Dlaczego rolę "służalczą" a nie "służebną? 8)

 • 6 lat temu | ocena +26 / -9

  bla bla

  Niech zgadnę pożyczą sprzęcik od p11 żeby transmitowac w internety, a kasa państwowa leci:)

 • 6 lat temu | ocena +29 / -11

  bla bla

  znowu agencja p11?sami znajomi?

 • 6 lat temu | ocena +19 / -8

  kolegen

  Koleżanki cię Bartek wyrolowały :P :P :P