Reklama

Nasza dziennikarka nagrodzona

Opublikowano:
Autor:

Nasza dziennikarka nagrodzona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Nasza redakcyjna koleżanka Anna Kopras-Fijołek zdobyła tytuł „Dziennikarz Medyczny Roku 2014”.

Na ogólnopolski konkurs wpłynęło ponad 300 zgłoszeń - z prasy, radia, telewizji, a także publikacji internetowych. Prace oceniało grono lekarzy specjalistów. Główną nagrodę w kategorii publicystyka prasowa i tytuł „Dziennikarz Medyczny Roku 2014” jury przyznało Annie Kopras-Fijołek. Była to również jedyna nagroda przyznana mediom lokalnym.

„W uznaniu za profesjonalizm, kreatywność i umiejętność przekazywania trudnych tematów związanych z propagowaniem zdrowego stylu życia w kontekście współczesnej medycyny” - napisano na dyplomie.

- Wszyscy którzy w swoich mediach piszą lub mówią o zdrowiu wiedzą, jak trudno się z tym tematem przebić, jeżeli nie zawiera on choćby elementu aferalności. (…) - powiedziała Ewa Dux-Prabucka, prezes stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”, wręczając główną nagrodę naszej dziennikarce. - W „Gazecie Jarocińskiej” od lat ukazują się kolumny materiałów autorstwa Ani, znakomicie zredagowane, pozbawione merytorycznych błędów, pełne ważnych dla czytelników informacji na temat: jak rozpoznać chorobę, gdzie się leczyć, jak zmienić swoje życie, aby ją zwalczyć i wrócić do zdrowia.

Działalność naszej koleżanki została doceniona po raz kolejny na ogólnopolskim forum. W poprzednich latach Anna Kopras-Fijołek również była w gronie laureatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE