Reklama

Najpierw turniej piłkarski, później gorące rytmy lipcowej nocy

Opublikowano:
Autor:

Najpierw turniej piłkarski, później gorące rytmy lipcowej nocy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dziesięć drużyn zgłosiło się do turnieju piłki nożnej o puchar starosty jarocińskiego, który odbędzie się w niedzielę - 26 lipca na boisku w Stęgoszy. Początek rozgrywek o godz. 10.00.

W założeniach organizatorów pierwszy etap turnieju będzie fazą grupową, po której nastąpi faza pucharowa rozgrywana systemem każdy z każdym. Zwycięzca wyjedzie ze Stęgoszy z okazałym pucharem ufundowanym przez starostę jarocińskiego. Puchary będą czekały też na najlepszego piłkarza i bramkarza.

Na czas, kiedy będą rozgrywane mecze, organizatorzy przygotowali dla najmłodszych konkurencje sportowe związane z piłką nożną, które będą się odbywały między godz. 15.00 a 16.30. - Zakładamy, że będą to potencjalni piłkarze Active Team Stęgosz albo organizatorzy turnieju - stwierdza Anna Kaczmarek, sołtyska Stęgoszy.

Na każdego uczestnika turnieju będzie czekała kawa, herbata, kiełbasa z bułką oraz woda mineralna. - Na zakończenie dnia, od godziny 19.00 sportowcom, mieszkańcom wsi oraz przyjaciołom, znajomym i wszystkim którym duch sportowy pozostał w sercu DJ.Rafao zaprasza na gorące rytmy lipcowej nocy - zapowiada Anna Kaczmarek.

Więcej w „Gazecie Jarocińskiej”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE