Reklama

Można składać wnioski o likwidację azbestu w gminie Nowe Miasto nad Wartą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Można składać wnioski o likwidację azbestu w gminie Nowe Miasto nad Wartą - Zdjęcie główne

Uniwersalne jarocinska.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Można zgłaszać się do udziału w zadaniu „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą w latach 2021-2022”.

Można zgłaszać się do udziału w zadaniu „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą w latach 2021-2022” od 27 października do 31 grudnia.

Gdzie złożyć wniosek?

  • w Urzędzie Gminy Nowe Miasto nad Wartą, ul. Poznańska 14, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą, lub wysyłając pocztą na wskazany wyżej adres z dopiskiem na kopercie „Azbest” (w celu łatwiejszej identyfikacji);
  • poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP z opisem w temacie „Azbest”;
  • opatrzone podpisem kwalifikowanym na adres poczty elektronicznej: [email protected] z opisem w temacie „Azbest”;
  • w formie skanów opatrzonych podpisem na adres poczty elektronicznej: [email protected] z opisem w temacie „Azbest”. Dokumenty złożone w ten sposób należy dostarczyć w oryginale do siedziby Urzędu Gminy Nowe Miasto nad Wartą, w terminie 7 dni od dnia przesłania na ww. skrzynkę poczty elektronicznej.

Złożenie wniosku nie oznacza jego realizacji. Rozpatrywane będą według kolejności wpływu i do wyczerpania środków finansowych zabezpieczonych na ten cel. Wnioski niezrealizowane w tym roku, będą w przyszłym roku pierwsze w kolejności.

Likwidacja azbestu – kto może się ubiegać?

O pomoc mogą ubiegać się właściciele, użytkownicy wieczyści, posiadacze samoistni nieruchomości położonych na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Formularz wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy