Reklama

Możesz sprawdzić swoje konto w ZUS-ie

Opublikowano:
Autor:

Możesz sprawdzić swoje konto w ZUS-ie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Stan konta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, jako informacja ważna dla naszej przyszłości, będzie tematem przewodnim tegorocznych „Dni Ubezpieczonego”.

Tradycyjnie odbędą się one w październiku - tym razem od 7 do 9 - w godzinach od 9.00 do 17.00 we wszystkich jednostkach ZUS-u w całym kraju.

„Dni Ubezpieczonego” są akcją informacyjno-edukacyjną, która ma pozwolić wszystkim zainteresowanym uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania w zakresie ubezpieczeń i składek oraz zapoznać się ze swoimi prawami i obowiązkami.

Eksperci ZUS-u wyjaśnią między innymi, dlaczego wysyłana jest informacja o stanie konta ubezpieczonego, jakie dane są w niej zawarte i dlaczego warto się z nimi zapoznać. Ubezpieczeni będą mogli również uzyskać informacje na temat aktualnego stanu ich konta w ZUS-ie.

Podczas wizyty w ubezpieczalni będzie także możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Organizatorzy zapewniają, że do dyspozycji klientów przygotowane zostały stosowne materiały informacyjne w formie ulotek i poradników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE