Reklama

Możesz odzyskać kasę - idź do skarbówki

Opublikowano: ndz, 15 paź 2017 15:40
Autor:

Możesz odzyskać kasę - idź do skarbówki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Byłeś na stażu albo na szkoleniu - możesz odzyskać podatek, który ci odciągnęli. Jak to zrobić?

 

Osoby, które w 2016 roku oraz od stycznia do kwietnia 2017 roku odbywały staż albo szkolenie i otrzymały stypendium finansowane ze środków funduszu pracy (nie dotyczy to osób, które otrzymały stypendia finansowane ze środków Unii Europejskiej - przyp. red.), mogą wystąpić do właściwego miejscowo urzędu skarbowego z wnioskiem o stwierdzenie nadpłaty podatku dochodowego od osób fizycznych i uzyskać zwrot nadpłaconej kwoty. Do wniosku należy dołączyć skorygowane zeznanie podatkowe za 2016 rok. Ci, którzy nie złożą wniosku teraz, nadpłacony podatek odzyskają rozliczając swój dochód w rocznym zeznaniu podatkowym składanym za 2017 rok.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu nadpłaconego podatku oraz wzór wniosku znajdują się na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie (Jarocin.praca.gov.pl).

Wnioski dotyczące zwrotu nadpłaty podatku dochodowego za 2016 rok można składać już teraz, natomiast za 2017 - od października.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.