Reklama

Młodzież sama z siebie wzięła się za "Moralność pani Dulskiej" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Młodzież sama z siebie wzięła się za "Moralność pani Dulskiej" [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na co dzień uczą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie i I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie. Są znajomymi, którzy postanowili zrobić coś, co znacznie wykracza poza szkolne obowiązki. Na warsztat wzięli sztukę Gabrieli Zapolskiej.

 

 

 

Adaptację "Moralności pani Dulskiej" tworzą zupełnie samodzielnie. Od scenariusza poprzez reżyserię, grę aktorską, a na rekwizytach i scenografii kończąc. Próby do spektaklu trwają właśnie w Jarocińskim Ośrodku Kultury. To właśnie tam można będzie zobaczyć efekty tych działań. Premierę zaplanowano na 14 października, czyli w Dniu Nauczyciela. Początek o godz. 18.00. Wstęp będzie wolny, ale przy okazji tego wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń". Dodatkowo sztuka ma być wystawiona jeszcze dwa raz, w środę 16 października dla szkół ponadgimnazjalnych z Jarocina.

 

Pomysłodawcami przedsięwzięcia są Marcin Musiela oraz Jacek Kościelny, którzy zajęli się również reżyserią.

Na scenie wystąpią: Joanna Gola, Joanna Krajka, Jan Leopold, Emilia Pawlaczyk, Marcin Musiela, Kinga Wojtkowiak, Emilia Urbaniak, Barbara Brunarska i Natalia Grygiel.

Za stronę techniczną odpowiedzialny jest Patryk Józwiak.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE