Reklama

Minister Dera w Witaszycach

Opublikowano:
Autor:

Minister Dera w Witaszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Andrzej Dera, minister w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy, był honorowym gościem podczas spotkania autorskiego Sławomira Kmiecika.

Spotkanie odbyło się w piątek, w Pałacu w Witaszycach. Uczestniczyli w nim jedynie zaproszeni członkowie i sympatycy rządzącej partii. Jeden z najbliższych współpracowników Prezydenta szeroko omówił ostatnie wydarzenia polityczne. Szczegółowo przybliżył problematykę związaną ze sporem wokół Trybunału Konstytucyjnego i wyborem przez Sejm RP pięciu nowych sędziów oraz motywy postępowania głowy państwa. W czasie spotkania zabrakło kontrowersyjnych pytań, a zebrani na sali witaszyckiego pałacu nie mieli żadnych wątpliwości co do zasadności i praworządności postępowania Andrzeja Dudy w tej sprawie.

W czasie spotkania odbyła się także prezentacja książki Sławomira Kmiecika "Przemysł pogardy - Cel: Andrzej Duda" . Autor, który wcześniej napisał książki "Przemysł pogardy" i "Przemysł pogardy 2", w najnowszej publikacji opisuje "zohydzanie" przez część polskich mediów, celebrytów i wielu polityków obecnego prezydenta RP, w wielu miejscach porównując dzisiejszą sytuację z atakami na nieżyjącego już prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prezentacja została przyjęta przez zgromadzonych gromkimi brawami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE