Reklama

Mieszkańcy: "Bezkrólewie"? Wójt: W żadnym wypadku

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy: "Bezkrólewie"? Wójt: W żadnym wypadku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Nieobecność wójta Dariusza Strugały i jego zastępcy Stanisława Andrzejczaka w tym samym czasie zgłaszali do redakcji mieszkańcy gminy Jaraczewo. - Jak tak może być, że nie ma ani wójta, ani wicewójta? Kto rządzi tą gminą? - dopytywali Czytelnicy?

Taka sytuacja była spowodowana urlopami, ale wójt Strugała zapewnia, że praca urzędu na tym nie ucierpiała. - Obecna była pani sekretarz, która posiada odpowiednie kompetencje. Jeżeli chodzi o podpisywanie dokumentów, wszystko było zrobione wcześniej. Przelewy czy rachunki, które podpisujemy we dwóch, także zostały załatwione przed urlopami - zapewnia włodarz gminy.

Mimo zaplanowanych wakacji, w pogotowiu był Stanisław Andrzejczak, który w nagłych sytuacjach pojawiał się w urzędzie. - Dwukrotnie w tym czasie była konieczność podpisania różnych dokumentów, wtedy przyjechał mój zastępca i podpisał je - dodaje wójt. - Mieszkańcy nie mają się czego obawiać, praca urzędu w żaden sposób nie została zakłócona. Poza tym wakacje to taki okres, kiedy urząd może regulować swoje sprawy, a pracownicy uzupełniają swoje zaległości. Dało się zauważyć w ostatnim czasie o wiele mniej korespondencji, a do urzędu przychodziło też dużo mniej petentów - tłumaczy Dariusz Strugała.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE