Reklama

Magistrat szuka pracowników do spraw strategicznych

Opublikowano:
Autor:

Magistrat szuka pracowników do spraw strategicznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W jarocińskim urzędzie miejskim utworzony został nowy wydział - planowania strategicznego. W związku z tym od jakiegoś czasu magistrat poszukuje ludzi do pracy w tym wydziale. Kto jest potrzebny tym razem?

 

 

Poszukiwani są referenci - dokładnie dwóch referentów - każdy na pełen etat.

 

 

 

Czym miałyby się zajmować nowo zatrudnione osoby? Zakres obowiązków obejmuje między innymi współpracę przy sporządzaniu projektu i aktualizacji Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Jarocin, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, planu rewitalizacji wraz z projektami umów urbanistycznych.

 

 

[są pieniądze, miedzy innymi dla KGW - szczegóły TUTAJ]

 

 

Nowi pracownicy mieliby także zajmować się opracowaniem projektu i aktualizacji Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Jarocin, prowadzeniem Gminnej Ewidencji Zabytków oraz opracowaniem projektu i aktualizacji Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Jarocin.

 

 

Zainteresowani mogą składać dokumenty - list motywacyjny i CV z kopiami odpowiednich uprawnień i oświadczeniami - do piątku 17 stycznia do godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Jarocinie w Kancelarii Burmistrza (pokój nr 32).

 

 

 

Można je także przesłać pocztą (nie decyduje data stempla) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OFERTA PRACY: stanowisko Młodszy Referent w Wydziale Planowania Strategicznego”.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE