Reklama

Lidia Czechak wygrała z Bartoszem Walczakiem. PiS bierze 5 mandatów

Opublikowano:
Autor:

Lidia Czechak wygrała z Bartoszem Walczakiem. PiS bierze 5 mandatów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

5 mandatów w okręgu kalisko-leszczyńskim (obejmuje również powiat jarociński) przypadnie Komitetowi Prawa i Sprawiedliwości, który jest zdecydowanym zwycięzcą niedzielnych wyborów parlamentarnych.

Wśród kandydatów z terenu Ziemi Jarocińskiej najbliżej sejmowego fotela była Lidia Czechak (PiS) która w naszym okręgu osiągnęła 6 wynik na liście. Wieloletnia działaczka partii, która już za kilka tygodni przejmie władzę w państwie, zdecydowanie pokonała Bartosza Walczaka.

Staroście, który do PiS-u zapisał się tuż przed wyborami, nie pomogła nawet najsilniejsza od kilku lata kampania wizerunkowa, w której wziął udział między innymi burmistrz Adam Pawlicki.

Lidia Czechak: Bardzo dziękuję mieszkańcom powiatu jarocińskiego za wszystkie oddane na mnie i na listę Prawa i Sprawiedliwości glosy, najlepszy wynik w powiecie był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, cieszę się że moja praca i spotkania z mieszkańcami przełożyły się na wynik wyborczy...wynik ten mobilizuje mnie do dalszej pracy dla powiatu i naszego okręgu kalisko-leszczyńskiego. Jestem szczęśliwa i bardzo zadowolona, że Prawo i Sprawiedliwość wygrało te wybory #RazemDalismyRade

To póki co doniesienia nieoficjalne. Pierwsze oficjalne wyniki Państwowa Komisja Wyborcza ma podać jeszcze dzisiaj wieczorem.  

 O tym jak wypadli pozostali kandydaci i dlaczego Jarocin może nie mieć posła – więcej w jutrzejszym wydaniu Gazety Jarocińskiej.

Więcej o wyborach TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE