Reklama

Leszek Miller w Jarocinie. Jest okazja do spotkania

Opublikowano:
Autor:

Leszek Miller w Jarocinie. Jest okazja do spotkania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Były premier a obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego Leszek Miller przyjeżdża dzisiaj - 26 lutego do jednej z jarocińskich szkół. Spotka się tam także z mieszkańcami.

 

 

Leszek Miller jest jednym z liderów polskiej lewicy. Przed rokiem 1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, później Sojuszu Lewicy Demokratycznej - do 2016 roku przewodniczącym tego ugrupowania.

 

 

W latach 2001 - 2004 pełnił funkcję premiera. To za jego kadencji - w czerwcu 20003 r. Polska została członkiem Unii Europejskiej.

 

 

 

Przez wiele lat był posłem, a w latach 1993 - 1997 trzykrotnie zajmował stanowiska ministrów, miedzy innymi spraw wewnętrznych i administracji oraz pracy i polityki społecznej.

 

 

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019, startując z listy Koalicji Europejskiej, zdobył 79.380 głosów, uzyskując mandat eurodeputowanego IX kadencji.

 

 

Został członkiem Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, zasiadł też w Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów.

 

To właśnie z kampanią wyborczą przed eurowyborami związana była poprzednia wizyta Leszka Millera w Jarocinie. W maju ubiegłego roku można było spotkać byłego premiera na jarocińśkim targowisku [szczegóły TUTAJ]

 

 

Leszek Miller przyjeżdża do Jarocina w dzisiaj - 26 lutego na spotkanie w Zespole Szkół Społecznych przy ulicy Przemysłowej 1.

 

 

Spotkanie z byłym premierem, w którym będą mogli uczestniczyć także mieszkańcy, rozpoczyna się o godzinie 11.30.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE