Reklama

Kuchenne Rewolucje z Żerkowa pokażą w TV. NIE PRZEGAPCIE

Opublikowano:
Autor:

Kuchenne Rewolucje z Żerkowa pokażą w TV. NIE PRZEGAPCIE  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Magda Gessler przeprowadzała Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Familijna w Żerkowie. Niestety z powodu pandemii wstrzymano emisję nowego sezonu.

 

 

Do dłuższego czasu mieszkańcy naszego terenu wyczekują na odcinek programu „Kuchenne Rewolucje” nagrywany lokalu gastronomicznym w Żerkowie. Wszystko wskazywało, że przeprowadzone rewolucje będzie można zobaczyć wiosna tego roku. Przyszła jednak pandemia i zmieniła się ramówka TVN-u. Jak długo trzeba będzie jeszcze poczekać?

 

 

Magda Gessler przeprowadzała Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Familijna w Żerkowie. Na początku marca tego roku rozpoczął się nowy sezon tego popularnego programu. Jak się okazało, koronawirus sparaliżował nie tylko wydarzenia, które odbywają się na żywo. Stacja TVN dokonała wielu zmian we wiosennej ramówce.

 

 

Dla przypomnienia w listopadzie ubiegłego roku Magda Gessler zawitała z ekipą telewizyjną do Żerkowa, by zmienić Restaurację Familijna. Śledziliśmy przemianę od samego początku.

 

 

To była pierwsza wizyta Magdy Gessler tak blisko Jarocina. Właściciele Pizzerii Familijna w Żerkowie poprosili restauratorkę o przeprowadzenie metamorfozy ich lokalu. Ekipa realizująca Kuchenne Rewolucje przebywała w Żerkowie od 18 do 21 listopada. Wszystko było owiane dużą tajemnicą.

 

 

Kolacja finałowa, odbyła się między innymi z udziałem burmistrza Żerkowa, Michała Surmy oraz starosty powiatu jarocińskiego, Lidii Czechak.

 

 

Zgodnie z regułą Kuchennych Rewolucji, Magda Gessler powróciła po kilku tygodniach do Żerkowa. Oczywiście wynik przeprowadzanych rewolucji nie jest znany do dzisiaj. Tuż po ponownym pobycie celebrytki w Żerkowie na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z żerkowskiego bistro, na którym Magda Gessler jest w dobrym humorze. Czyżby Kuchenne Rewolucje się udały?

 

 

Niestety tuż po wyemitowaniu kilku odcinków nowego sezonu Kuchennych Rewolucji, stacja TVN poinformowała, że z końcem marca zostaje zawieszona emisja programu. W ten sposób stacja „zabezpieczyła” się na kolejne miesiące, jeśli produkcja kolejnych sezonów byłaby niemożliwa z powodu panującej pandemii.

 

 

Obecnie wznowiona została emisja ostatniego sezonu Kuchennych Rewolucji. Wszyscy zastanawiają się, kiedy wreszcie wyemitowany zostanie odcinek z Żerkowa. Według informacji przekazanej nam przez stację TVN ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

 

 

Rewolucje Kuchenne przeprowadzone w Żerkowie będzie można obejrzeć już jutro o godz. 21.30 na TVN. 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE