Reklama

Kto złożył burmistrzowi Jarocina propozycję? Zobacz

Opublikowano:
Autor:

 Kto złożył burmistrzowi Jarocina propozycję? Zobacz  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wczoraj minął termin na składanie wniosków do tworzonego właśnie Wieloletniego Planu Inwestycyjnego gminy Jarocin na lata 2016-2018. Zważając na to, że swoją propozycję inwestycyjną i to w kilka chwil (bo również za pośrednictwem internetu), mógł złożyć każdy mieszkaniec gminy, urzędników nie zasypano projektami.

- Na chwilę obecną we wydziale zarejestrowanych zostało 109 wniosków, jednak formularze cały czas wpływają i zanim trafią do wydziału muszą zostać przyjęte w ewidencji głównej w sekretariacie - informuje Ewelina Bartkowiak z Kancelarii Burmistrza. Dokładna liczba wniosków ma być znana w przyszłym tygodniu.

Wiele osób oceniało, że wpływ na zainteresowanie mieszkańców mogła mieć też wakacyjna pora na. Magistrat ma inne zdanie [ZOBACZ TUTAJ]. - Termin na składanie wniosków był terminem miesięcznym, z czego 15 dni przypadało na miesiąc czerwiec - tłumaczy Beata Godniak z UM w Jarocinie i przypomina, że o terminie składania dokumentów burmistrz informował już na sesji majowej, a więc z dużym wyprzedzeniem.

Teraz urzędnicy ocenią, czy wnioski spełniają wymogi formalne. Odrzucone zostaną z pewnością te, które przewidują inwestycje niebędące zadaniami własnymi gminy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE