Reklama

Reklama

Kontakt z urzędnikami tylko w sprawie zgłoszenia zgonu i wydania dowodu osobistego

Opublikowano: sob, 17 paź 2020 07:22
Autor:

Kontakt z urzędnikami tylko w sprawie zgłoszenia zgonu i wydania dowodu osobistego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Koronawirus nie odpuszcza. Rośnie liczba zachorowań w kraju  i powiecie jarocińskim.

 

Od dzisiaj (17 października) powiat jarociński jest w strefie czerwonej. Zobacz, co to oznacza?

 


Urzędy wprowadzają ograniczenia w kontaktach z petentami. Jak będzie funkcjonował  Urząd Miasta i Gminy w Jaraczewie? Burmistrz Dariusz Strugała wydał w tej sprawie komunikat.
 

Informuję, że w kontaktach z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewa, obowiązują do odwołania, przywrócone z dniem 28 lipca, czasowe ograniczenia w dostępie petentów do Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo. Sprawy naszych mieszkańców będą załatwiane tylko telefonicznie, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną. Wszelką korespondencję kierowaną do urzędu można składać również do urny znajdującej się przez wejściem – pisze włodarz Jaraczewa

 

 

Osobisty kontakt z pracownikami możliwy będzie tylko w dwóch przypadkach:


- zgłoszenie zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego – przed przybyciem do USC należy ustalić telefonicznie spotkanie, do Urzędu wpuszczona zostanie tylko jedna osoba


- złożenie wniosku oraz wydanie dowodu osobistego – sprawy z zakresu przyjmowania wniosków oraz wydawania dowodów osobistych załatwiać można, po uprzednim telefonicznym ustaleniu wizyty, tylko w następujących terminach:


w każdy poniedziałek w godzinach 12.00 – 16.00
w każdy piątek w godzinach 06.00-12.00

DANE KONTAKTOWE (Sekretariat)
tel. 62 747 31 02, 62 747 41 02, 62 740 80 02
fax. 62 747 31 02
e-mail: [email protected]

Numery kontaktowe i adresy mailowe do poszczególnych pracowników znajdują się pod adresem: https://jaraczewo.bip.net.pl.

Osoby, dopuszczone do wejścia do urzędu są zobowiązane do odkażenia rąk specjalnym środkiem, znajdującym się w dozowniku przed wejściem do urzędu oraz zasłonięcia nosa i ust.

 

Nadal będzie prowadzona ewidencja osób wchodzących do budynku UMiG Jaraczewo. Na wejściu trzeba będzie podać imię i nazwisko, dane do kontaktu oraz poddać się badaniu temperatury.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Wszyscy równi

  Proponuję w sklepach też umawiać się telefonicznie i tylko jedna osoba będzie przychodzić odbierać towar. Paranoja. Nie idzie załatwić urzędników i maseczki i płynu dezynfekcyjnego, jakoś w marketach to działa i kasjerki nie choruja

 • rok temu | ocena +3 / -0

  mieszkanka

  W Jaraczewie czerwoną strefę w gminie już dawno mają

 • rok temu | ocena +0 / -0

  :-))))

  jestem za lockdownem branży urzędniczej (wiecie chociaż czytelnicy GJ co to lockdown ?)

 • rok temu | ocena +4 / -0

  Ty

  Lekarze ( rodzinni) się pozamykali, urzędnicy też. Szkoda, że nikt nie myśli o pozostałych- nauczycielach, sprzedawcach, fryzjerach, kosmetyczjach, mechanizmach itp., którzy muszą pracować, żeby mieć za co żyć. Ogromne podziękowania dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich pozostałych pracujących w szpitalach, którzy mają bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.