Reklama

Konkursy „Wieści z Lasu”. Wygraj czytniki e-booków

Opublikowano:
Autor:

Konkursy „Wieści z Lasu”. Wygraj czytniki e-booków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rusza kampania promująca działania związane z 10-leciem ukazania się czasopisma Nadleśnictwa Jarocin „Wieści z lasu – bliżej ludzi”
 

Moc konkursów przed nami

Wielkimi krokami zbliża się okrągła rocznica, kiedy to Nadleśnictwo Jarocin wydało swój pierwszy specjalny dodatek prasowy do „Gazety Jarocińskiej”. Tak, już 10 lat jesteśmy z Wami! Do tej pory ukazaliśmy się łącznie aż w 116 wydaniach. Opisywaliśmy najciekawsze wydarzenia z naszego leśnego podwórka, informowaliśmy Państwa o nowinkach ze świata przyrody i nauki. Edukowaliśmy tych najmłodszych i tych już nieco starszych. Wieści z lasu na dobre wpisały się już w miesięczny rytm Jarocina. Zrealizowanych tematów było naprawdę wiele. Dzisiaj chcemy nagrodzić wytrwałość naszych czytelników. Wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Jarocin, Stowarzyszeniem Jarocin-XXI i redakcją „Gazety Jarocińskiej” zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w maratonie konkursowym, który doprowadzi nas w najbliższych 4 miesiącach do finału.

To wyjątkowy maraton, kierowany do wszystkich spragnionych poszukiwaczy przygód, wyzwań i spędzających aktywnie czas z książką w plecaku.

O konkursach

Nadleśnictwo Jarocin wraz z pozostałymi organizatorami projektu zapraszają Państwa do udziału w serii konkursów i wydarzeń rozpoczynających się od bieżącego wydania i trwających przez najbliższe 4 miesiące. Podsumowanie ogłoszonych w najbliższych numerach „WzL” konkursów nastąpi 5 września podczas wspólnego rodzinnego rajdu rowerowego szlakami Ziemi Jarocińskiej prowadzącymi do Ośrodka Edukacji Leśnej w Czeszewie. W sumie w ramach akcji ogłoszonych zostanie co najmniej 7 niezależnych konkursów, w tym 4 na łamach leśnego dodatku. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody, m.in. czytniki do e-booków i rowerowe zestawy.

Zestawił: WoJak

Kampanii partnerują: „Gazeta Jarocińska”, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, Stowarzyszenie Jarocin XXI

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE