Reklama

Konkurs plastyczny ZGO przedłużony. Prace mogą wysyłać rodzice

Opublikowano:
Autor:

Konkurs plastyczny ZGO przedłużony. Prace mogą wysyłać rodzice - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Aby wziąć udział w konkursie uczniowie muszą wykonać pracę plastyczną na temat "Szkła nie marnuję - surowce odzyskuję”. Termin nadsyłania prac został wydłużony do 22 maja.  Nagrodami będą m.in.: smartwatche, głośniki i słuchawki bezprzewodowe.

 

 

Organizatorem konkursu jest ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie - Wielkopolskie Centrum Recyklingu. Mogą w nim wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z gmin należących do Porozumienia Międzygminnego: Piaski, Nowe Miasto nad Wartą, Kórnik, Zaniemyśl, Jarocin, Czermin, Chocz, Książ Wielkopolski, Dominowo, Kotlin, Śrem, Jaraczewo, Krzykosy, Gizałki, Dobrzyca, Pleszew, Środa Wielkopolska, Żerków, Borek Wlkp.

 

Prace plastyczne powinny być wykonane techniką dowolną (malarstwo, rysunek, grafika, collage, techniki mieszane), z zastrzeżeniem, że nie powinny zawierać elementów trójwymiarowych.Format A4 lub A3.Obrazki przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, niepublikowanymi wcześniej. Nie można wykorzystywać grafik będących dziełem innych osób z uwagi na prawa autorskie. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę. Prace zbiorowe nie będą zakwalifikowane.

 

Oceny prac oraz wyłonienie laureatów dokona komisja konkursowa, która będzie zwracała uwagę na estetykę wykonania, zgodność z tematyką oraz ciekawe ujęcie tematu.Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: I-III, IV-VI,VI-VIII.Organizator przewiduje przyznanie dodatkowych 4 wyróżnień.

 

Nagrodami w konkursie będą m.in.: smartwatche, głośniki, słuchawki bezprzewodowe, sprzęty elektryczne. Ponadto każdy z nagrodzonych i wyróżnionych uczestników otrzyma stworzony z 13 najlepszych prac kalendarz ścienny promujący segregację odpadów.

 

W związku z epidemią zmieniono niektóre zasady konkursu. Prace uczniów mogą obecnie przesyłać rodzice bezpośrednio na adres spółki: ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie- Wielkopolskie Centrum Recyklingu, Witaszyczki 1a, 63-200 Jarocin z dopiskiem "KONKURS PLASTYCZNY". Na odwrocie rysunku należy podać dane: imię i nazwisko ucznia, pełną nazwę szkoły, klasę oraz opiekuna.

 

Po 22 maja, czyli ostatecznym terminie nadsyłania prac, szkoły otrzymają maila z danymi uczniów, którzy zgłosili się do konkursu. Data rozstrzygnięcia zostanie podana w późniejszym terminie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE