Reklama

Konkurs na dyrektora „czwórki”. Jest jedna kandydatka [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na dyrektora „czwórki”. Jest jedna kandydatka [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Gmina Jarocin. Oświata w gminie Jarocin. Szkoły w Jarocinie. Zespół Szkół nr 4 w Jarocinie.

 

 

 

 

Stanowiskiem zainteresowana jest tylko jedna kandydatka - Iwona Tobolska, na co dzień wicedyrektorka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

Podobnie jak w przypadku wcześniej ogłaszanych konkursów przez burmistrza Jarocina i tym razem część postępowania obejmująca prezentację koncepcji organizacji i rozwoju szkoły, a także odpowiedzi na pytania członków komisji będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Publiczna prezentacja rozpocznie się w nowej świetlicy szkolnej ZS 4 o godz. 16.00” - informuje Urząd Miejski w Jarocinie.

 

Organizatorzy przypominają, że choć spotkanie jest otwarte, zgodnie z obowiązującym prawem pytania kandydatce mogą zadawać jedynie członkowie komisji konkursowej. W jej skład weszli przedstawiciele kuratorium oświaty, rady rodziców, rady pedagogicznej, związków zawodowych i gminy Jarocin.

[AKTUALIZACJA 20:30]

Po wysłuchaniu kandydatki komisja konkursowa stosunkiem głosów 11 za przy jednym wstrzymującym wybrała Iwonę Tobolską na nowego dyrektora ZS nr 4 w Jarocinie. Obowiązki przejmie z nowym rokiem szkolnym. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE