Reklama

Komputery dla dzieci z rodzin popegeerowskich z gminy Nowe Miasto

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pexels

Komputery dla dzieci z rodzin popegeerowskich z gminy Nowe Miasto - Zdjęcie główne

foto pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny etap realizacji projektu grantowego pod nazwą: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” w gminie Nowe Miasto.

Reklama

Gmina Nowe Miasto ogłosiła przetarg na „Zakup i dostawę laptopów dla potrzeb realizacji projektu grantowego pod nazwą: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”.

Po wyłonieniu wykonawcy i dostarczeniu sprzętu, wszyscy zakwalifikowani do programu zostaną powiadomieni o możliwości odbioru sprzętu i podpiszą wymagane umowy darowizny wraz z protokołami zdawczo-odbiorczymi.

Beneficjenci - jak informuje urząd - będą podlegali procedurze monitorowania utrzymania efektów projektu przez okres 2 lat od daty jego zakończenia.

PGR-y na terenie gminy Nowe Miasto działały między innymi w Aleksandrowie i Teresie. Pracowało tam też sporo okolicznych mieszkańców. 

Prawie milion na komputery dla dzieci w gminie Nowe Miasto

W ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”, Gmina Nowe Miasto nad Wartą otrzymała dofinansowanie w wysokości 971.460,00 zł na zakup 378 laptopów wraz z ubezpieczeniem.

W związku z dużym zainteresowaniem programem w skali kraju, Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmieniła zapis §4 ust. 3 regulaminu, w którym określone zostały maksymalne koszty zakupu komputera z 3500 zł do 2500 zł.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU.

Co sądzicie o pomyśle? 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy