Reklama

Komisja rekomendowała podmiot dla Jarzębinki

Opublikowano:
Autor:

Komisja rekomendowała podmiot dla Jarzębinki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj rano obradowała komisja, która opiniowała oferty podmiotów zainteresowanych prowadzeniem od września przedszkola Jarzębinka w Jarocinie.

Jak informuje wiceburmistrz Robert Kaźmierczak i jednocześnie szef komisji posiedzenie zostało zakończone. Oferenci uzyskali następującą punktację. - Klub Dziecka Tęczowy Domek sp. z o.o. z Jarocina 89,9 pkt., 2. Stowarzyszenie Razem z Jarzębinką 117,2 pkt. - Komisja rekomendowała burmistrzowi ofertę stowarzyszenia Razem z Jarzebinką, które utworzyli rodzice i pracownicy przedszkola – poinformował przewodniczący komisji.

Burmistrz ma rozstrzygnąć konkurs w ciągu kilku najbliższych dni. - Wybor nastąpi jutro, najdalej w poniedziałek, bo w materiałach sesyjnych jest zapowiedź, że jeśli konkursy zostaną rozstrzygnięte do wtorku, to na sesję wprowadzamy uchwały o likwidacji, a podmioty wybrane będą poproszone o prezentację ofert na sesji, aby radni wiedzieli, co zaproponowały podmioty mające prowadzić placówki w miejsce zlikwidowanych publicznych - tłumaczy wiceburmistrz Kaźmierczak. Jutro rano komisja zajmie się ofertami na prowadzenie Zespołu Szkół w Wilkowyi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE