Reklama

Komendant miłość swojego życia odnalazł w straży [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Komendant miłość swojego życia odnalazł w straży [WIDEO, ZDJĘCIA]   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Straż Pożarna. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej

 

Piątek był ostatnim dniem służby st. bryg. Kazimierza Cieślaka, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.


Kazimierz Cieślak ze strażą pożarną był związany ponad 30 lat.

- Miłość i służba nadają sens naszemu życiu. Gdy rozpoczynałem swoją przygodę z pożarnictwem nie spodziewałem się, że podjęta służba nada tak istotny sens mojemu życiu. Ukształtowała mnie zawodowo, a osobiście w szeregach braci strażackiej, odnalazłem swoją wielką miłość, moją małżonkę, z którą jesteśmy razem 24 lata. Spełniło się. Miłość i służba nadała sens memu życiu - mówił Kazimierz Cieślak, ustępujący komendant.                            

 

Jarocińską jednostką kierował od lipca 2007 roku.                       

W czasie uroczystego zdania obowiązków usłyszał wiele ciepłych słów od przełożonych, samorządowców, ochotników, kolegów z ościennych komend.

 

- Chciałem panu bardzo serdecznie za te 12 ostatnich lat podziękować. 12 lat temu przyszedł z zewnątrz nieznany nam Kazimierz Cieślak i po tych 12 latach możemy powiedzieć, że odchodzi nasz Kazimierz Cieślak - zaznaczył Dariusz Strugała, burmistrz Jaraczewa oraz  wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego. 

We wtorkowym wydaniu „Gazety Jarocińskiej” opublikujemy wywiad z st. bryg. Kazimierzem Cieślakiem.   
                     

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Redakcja


 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE