Reklama

Klub Seniora bawił się po raz ostatni. Zobacz, dlaczego? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Klub Seniora bawił się po raz ostatni. Zobacz, dlaczego? [ZDJĘCIA, WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Klub Seniora zaprasza od września w każdy czwartek na potańcówkę przy starych przebojach.

 

 

 

Ostatnia w tym sezonie zabawa dedykowana była ojcom z okazji ich święta. Dla nich było "Sto lat" i toast szampanem. Najbardziej znany polski utwór rozbrzmiewał tego wieczoru kilka razy, ponieważ tradycją stało się też obchodzenie w Klubie Seniora imienin i urodzin. Tym razem życzenia od zarządu Klubu Seniora otrzymali Piotrowie, Haliny i Aliny. W zamian obchodzący imieniny częstowali wszystkich cukierkami.

 

 

 

Na początku zabawy wręczono też specjalne wyróżnienie Mirosławie Marciniak, która do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów należy już od 50 lat. Śpiewa również w zespole "Zawsze Młodzi", który prowadzi od wielu lat Zbigniew Obara. Pani Mirosława otrzymała kwiaty i życzenia od dwóch przewodniczących: Haliny Florczyk - szefowej oddziału rejonowego PZERiI w Jarocinie oraz Czesławy Kubot - zarządzającej od ponad 10 lat Klubem Seniora. 

 

Potańcówki przy starych piosenkach, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni z "pokoleń wcześnie urodzonych", odbywają się w Centrum Socjalnym w Jarocinie (ul. Wrocławska 39). Organizatorzy zapraszają już od września. Zabawy rozpoczynają się zawsze o godz. 16.00. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE