Reklama

Kiedy powstanie Multishop w Jarocinie?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy powstanie Multishop w Jarocinie?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Blisko rok temu firma z Sochaczewa zakupiła od miejskiej spółki atrakcyjny grunt przy ul. Powstańców Wlkp. (niedaleko Intermarche). Teren wciąż jednak jest nieużytkiem. Nabywcy od początku nie ukrywali, że ich celem jest kompleks handlowy na wzór istniejących już MultiShopów - konglomerat sklepów popularnych marek odzieżowych.

Ten powstać miał pierwotnie do końca tego roku. Tymczasem. - Inwestor nie ma jeszcze wydanego pozwolenia na budowę - tłumaczyła przed tygodniem Beata Mąka ze Starostwa Powiatowego w wJarocinie. - Wniosek został złożony, na początku marca. Formalnie na wydanie pozwolenia mamy 65 dni. Według informacji, które uzyskałam w wydziale, sprawa powinna zakończyć się w maju.

Prezes spółki Zbigniew Dymarkowski w rozmowie z portalem twierdzi, że firma ma już szereg wymaganych pozoleń. Zdaniem zarządu inwestycja się rozpoczęła, bo spółka wybudowała między innymi drogę na osiedle Bajkowe. Początkowo planowano, że mieszkańcy Jarocina zrobią zakupy w nowym kompleksie jeszcze w tym roku. - Wstępnie tak miało być, natomiast wiem, że to się nie do końca uda jeżeli chodzi o ten rok. Było to spowodowane zarówno pracami projektowymi, jak i tym, że musieliśmy dostosować tam wspomnianą drogę dojazdową - tłumaczy szef spółki. - Niestety troszeczkę pozwolenia, a w zasadzie uzgodnienia dotyczące przyłączy energetycznych spowodowały te przesunięcia o których mówię. Dlatego najprawdopodobniej będzie to wiosna przyszłego roku.

Na stronie internetowej spółki można przeczytać oficjalny komunikat, że otwarcie planowane jest na 1 kwartał 2016 roku. Pracę w galerii może znaleźć docelowo kilkadziesiąt osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE