Reklama

Kiedy droga S11 połączy Jarocin z Poznaniem? Burmistrz był na spotkaniu

Opublikowano: śr, 24 maj 2017 11:42
Autor:

Kiedy droga S11 połączy Jarocin z Poznaniem? Burmistrz był na spotkaniu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Burmistrz Jarocina uczestniczył w walnym zebraniu Członków Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Województw „Droga S11”, które odbyło się w Pile.

- Wnioski płynące z tego spotkania są średnio optymistyczne dlatego, że plan budowy drogi S11 jest w harmonogramie do wykonania, natomiast nie jest to natychmiast - mówi Adam Pawlicki. - W tej chwili cały przebieg S11 na terenie województwa wielkopolskiego, dla nas najbardziej istotny od Kórnika do Ostrowa Wlkp., jest w tzw. pierwszej fazie przygotowawczej.  [ZOBACZ WIDEO]  

Na zebraniu wystąpił między innymi przedstawiciel Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, przekazał uczestnikom informacje o aktualizacji Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014 - 2023 oraz przedstawiciele GDDKiA ze Szczecina, Poznania, Opola i Katowic z informacjami o postępie prac inwestycji S-11.

Stowarzyszenie Gmin, Powiatów i Województw „Droga S11” to dobrowolne i samorządne zrzeszenie jednostek samorządu terytorialnego, które skupia 55 samorządów z województw objętych przebiegiem drogi i którego głównym celem jest doprowadzenie do powstania drogi ekspresowej o długości ok. 550 km łączącej północ z południem naszego kraju.

Kiedy może się rozpocząć budowa S11? [ZOBACZ WIDEO]  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE