Reklama

Justyna Zawieja straciła stanowisko dyrektorki MGOPS w Pleszewie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum jarocinska.pl

Justyna Zawieja straciła stanowisko dyrektorki MGOPS w Pleszewie - Zdjęcie główne

Justyna Zawieja nie jest już dyrektorem MGOPS-u | foto Archiwum jarocinska.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Justyna Zawieja związana przez wiele lat z kotlińskim samorządem nie jest już dyrektorką Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pleszewie. Burmistrz rozwiązał z nią umowę o pracę. Co się stało?

Reklama

Justyna Zawieja zajmowała stanowisko inspektora do spraw ewidencji działalności gospodarczej i spraw społecznych w kotlińskim samorządzie. Działała w stowarzyszeniu  Przyszłość Kotlina”. Przez moment kierowała również Jarocińskim Ośrodkiem Kultury. 

Justyna Zawieja straciła stanowisko dyrektorki MGOPS w Pleszewie

 W 2018 r z kotlińskiego samorządu przeniosła się pracy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pleszewie. Na początku pełniła obowiązki dyrektora, później w wyniku konkursu oficjalnie objęła to stanowisko. W piątek 13 sierpnia została nagle zwolniona.

 Burmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak, nagłe zmiany na stanowisku szefa MGOPS komentuje krótko.

- Głównym celem powołania pani dyrektor była poprawa poziomu zarządzania ośrodkiem. Niestety czas pokazał, że nie udało jej się tego zrealizować – mówi Arkadiusz Ptak w rozmowie z „Życiem Pleszewa”.


Stąd oficjalna „utrata zaufania” i zmiany na stanowisku. Warto w tym miejscu przypomnieć, że bardzo podobna sytuacja miała miejsce przy ostatniej zmianie dyrektora MGOPS w Pleszewie - w roku 2018. Wówczas również – dość nagle i niespodziewanie – i co ciekawe także w piątek – ówczesny burmistrz Marian Adamek rozwiązał umowę z ówczesną dyrektorką – Agnieszką Kusiak. Tam jednak wszystko odbyło się - przynajmniej oficjalnie - za porozumieniem stron, z utrzymaniem trzymiesięcznego wypowiedzenia.

Justyna Zawieja straciła stanowisko dyrektorki MGOPS w Pleszewie


Jak się dowiedzieliśmy, obecnie pełniącą obowiązki dyrektora jest Dominika Frencel, która od ubiegłego roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora MGOPS.

- Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie zarządza największym budżetem spośród wszystkich jednostek organizacyjnych. Do czasu wyboru nowego dyrektora, pełniącą  obowiązki na tym stanowisku została pani Dominika Frencel – komentuje „Życiu Pleszewa” burmistrz Arkadiusz Ptak.


Skontaktowaliśmy się również z dotychczasową dyrektorką, Justyną Zawieją. Nie chciała jednak komentować sprawy.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy