Reklama

JRS ostro o planach władz: „Utopić Jarocin! Odlot Pawlickiego i jego radnych”

Opublikowano:
Autor:

JRS ostro o planach władz: „Utopić Jarocin! Odlot Pawlickiego i jego radnych” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarociński Ruch Samorządowy wzywa jarociniaków do pójścia na referendum 29 listopada w sprawie odwołania burmistrza i Rady Miejskiej w Jarocinie.

JRS jest jednak zdecydowanie bardziej radykalny. Pismo, które trafiło do naszej redakcji zatytułowano „Utopić Jarocin! Odlot Pawlickiego i jego radnych”. CAŁOŚĆ TUTAJ

Działacze stowarzyszenia w niewybredny sposób krytykują Wieloletni Plan Rozwoju Gminy, który rada miejska przyjęła na ostatniej sesji.    

 „Ponad 500.000.000 zł planuje się wydać przez 3 lata - do 2018r. Natomiast spłata tych zobowiązań jest przewidziana po 2018 roku - czyli po zakończeniu obecnej kadencji pana Pawlickiego - napisał zarząd stowarzyszenia. - Może być tak, że pan Pawlicki nie będzie już wówczas w ogóle chciał kandydować na fotel burmistrza. I nie będę mu się dziwił.

JRS założyło w poprzedniej kadencji kilku jarocińskich przedsiębiorców. Organizacją kierują - były radny miejski Jerzy Walczak, Jacek Kardach i Jarosław Andrzejak (na zdjęciu). Nigdy nie szczędzili krytyki burmistrzowi Pawlickiemu i środowisku Ziemi Jarocińskiej.

JRS wystawił w ubiegłorocznych wyborach samorządowych kandydata na burmistrza i radnych (KWW Jerzego Walczaka). Stowarzyszenie nie uzyskało ani jednego mandatu.  

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE