Reklama

Jeszcze jeden nowy dyrektor w jarocińskim magistracie

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze jeden nowy dyrektor w jarocińskim magistracie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Urzędzie Miejskim w Jarocinie powstał dodatkowy - czwarty wydział. Teraz burmistrz powołał szefa nowej komórki. Wybrał spośród trzech kandydatów.

 

 

Nastąpiła kolejna w ostatnim czasie zmiana regulaminu i schematu organizacji pracy jarocińskiego urzędu miejskiego. Poprzednie miały miejsce - w grudniu ubiegłego roku, w lutym i maju tego roku.

 

 

Tym razem jest ona spowodowana decyzją burmistrza Adama Pawlickiego dotyczącą utworzenia dodatkowego - czwartego wydziału.

 

 

W urzędzie do tej pory funkcjonowały wydziały: rozwoju, administracji, finansów oraz kultury. Po zmianie do nazwy wydziału kultury dołożona zostanie oświata, którą ten dział i tak zawsze się zajmował.

 

 

[który z dyrektorów z jarpocińskiego magistratu stracił pracę i dlaczego - o tym pisaliśmy TUTAJ]

 

 

Drugą modyfikacją w organizacji pracy magistratu jest utworzenie nowego wydziału - planowania strategicznego, w skład którego wejdą dotychczas funkcjonujące komórki - pion ochrony, inspektor danych osobowych oraz audytor wewnętrzny.

 

 

Powołana komórka potrzebowała dyrektora, dlatego burmistrz ogłosił konkurs na obsadzenie tego stanowiska [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

W wymaganym terminie zgłosiły się trzy osoby. Szefem wydziału został Łukasz Witczak. Ten sam, który jest prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Integracji i Rozwoju Wsi Łuszczanów.

 

 

 

Ma on w urzędzie między innymi nadzorować zadania z zakresu gospodarowania przestrzennego, realizować zadania wynikające z przepisów ustawy o rewitalizacji oraz kreować wizerunek przestrzeni miejskiej w zakresie zieleni.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE